Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA4X перший в Україні вже у магазині "Віво" !
KORG PA4X перший в Україні вже у магазині "Віво" !

Мабуть прийдеться хлопці вертатися до теми яку вже обговорювали, чі потрібно обгортати інструмент у кліенку? Судячи по фото то мабуть так, щось за великі отвори під кнопки, не вже за такі гроші не можливо було шось зробити практичніше. Щоб було видно так плату через кнопки бачу таке уперше... 

Хлопці, я думаю тут більше проблема не в "шпарах"  а в оптичному обмані - фоткано макро-зйомкою -дуже близько, і від того пішов оптичний обман чи артефакт, ясно що всюди є шпари інакше би застрягали кнопки, мусить бути якийсь допуск, просто зблизька оптика його сильно проявила... Це на мою думку.

Бедзю правий на всі 100! Не думаю я, що в інструмента такого класу мали б бути якісь проблеми з кнопками.

Як би то хтось сказав, можно було не повірити, але на фото чітко видно і це не фотошоп, буду надіятись що мої очі мене дурять)))

Андрюха,ти і так напевно що не збираєшся міняти свого РА-600  на РА 4Х, Так що тобі це не грозить, Незважай на це. На ці хатури на даний час що є, то аж по вуха хватить Ра-600, Скажіть мені що я не правий !!!

Ванюша правий на всі 100%, але мене трохи насторожило...

Фотографії інструменти робились макро-зйомкою дуже близько зі спалахом, тому і звичайна відстань здається велетенською.

Від себе можу сказати що зовнішній вигляд інструменту ідеальний. 

Зручне розміщення кнопок управління, гарний великий дисплей з регулюванням нахилу, металевий корпус, клавіатура як в Korg I-30.

Звучить інструмент чудово...

Отже якщо є фінансова можливість та бажання грати на одному з найкращих інструментів світу то Korg PA4x - для вас !

Невеличка відео-демонстрація від магазину "Віво" ось тут:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-p6riwzmshA

Всім привіт! Хлопаки на рахунок 4 корга, можу сказати що класно звучить, грав на ньому, можливостей багато....а про дірки між кнопками, то це трохи смішно))) його ж не в хліві тримати будете)).

доречі клавіатура в ньому як на самограй дуже добра.!!

 

Питання до хлопців з магазину "ВІво" :" Чи є така можливість виставити на нашому форумі заводські стилі від  РА4Х. Буду дуже вдячний.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти