Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA4X перший в Україні вже у магазині "Віво" !
KORG PA4X перший в Україні вже у магазині "Віво" !

Подивився відео...Хлопці,якшо я чого не розумію,то поясніть чим в плані звучання він відрізняється від попередніх трьох моделей-флагманів?Новий тонгенератор?Та і "старим" гейби ніц не бракувало.Різниці якось не помітив.

 

Щось я теж, чесно кажучи не можу "роздуплитися" чим...  Вже і предивився і переслухав. Хіба треба впритул рівняти два інструменти 3 і 4 - тоді може...

А чим ше може відрізнятися? Нового типу синтезу ше не придумали. Більше стилів, більше звуків, більше памяті, більше........

...і більше грошей...

Розробник  Ра4х обіцяє неперевершену якість звуку...

ось цитати з сайту корг.ру   ра300- Усовершенствованный генератор звука RX (Real eXperience) с невероятно реалистичным и живым звучанием ра600-Бесподобные звуки "В начале было слово…". По отношению к музыкальным инструментам, это высказывание можно перефразировать, как " в начале был звук". Pa500 обеспечивает 80-голосную полифонию и великолепное качество звука ра900-Компания Korg представляет вашему вниманию PA-900 — новую высокопроизводительную аранжировочную рабочую станцию, следующую станцию в знаменитой серии PA. Рабочая станция Pa900 содержит множество новых тембров (с функцией Defined Nuance Control, обеспечивающей исключительно реалистичное звучание і.т.д               На мою думку все це одно і те саме, прописаний гарно і  ра50 буде звучати не гірше, просто в новіших моделях функціонал і можливості інші. 

 

На мою думку все це одно і те саме, прописаний гарно і  ра50 буде звучати не гірше, просто в новіших моделях функціонал і можливості інші.

Не згоден абсолютно. Топові моделі РА1х-2х-3х-4х кардинально відрізняються по звучанню від молодших моделей. Якщо ви різниці не чуєте, то навіщо платити більше?

мови нема що ра 4х відрізняється по звучанню від попередніх моделів в кращу сторону тільки через то що в нім інший, кращий тон генератор, можливість робити семпли і т.д, але вертаємся до того що любий корг із заводи є сирий інструмент, тоїсть дали вилечезну бібліотеку звуків і можливостів в ра-50 менше в ра-4х більше і дерзайте , один чоловік нечувши ніколи гітари живої почувши електронну каже о як звучить, а інший наоборот  не признає електронної, а признає живу, тому ми всі різні і чуєм музику по різному і також сприймаєм і любим по різному і як музиканти ростем по різному.

Повторю : Питання до хлопців з магазину "ВІво" :" Чи є така можливість виставити на нашому форумі заводські стилі від  РА4Х. Буду дуже вдячний.

Поляки зробили гарний тест і тут є багато інформації про Korg pa4x

http://www.muzykuj.com/testy/instrumenty-klawiszowe/korg/korg-pa4x-test,585.html

 

тут порівняння 

Yamaha Tyros 5 VS Korg Pa4X

http://www.muzykuj.com/testy/instrumenty-klawiszowe/porownania/yamaha-tyros-5-vs-korg-pa4x-porownanie,588.html

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти