Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Новинки для лабухів.
Новинки для лабухів.

Шановні лабухи.Ось і закінчився весільний сезон.Для декого він був вдалим,а комусь не дуже,мова не про це.У відділі "купи-продай"скукота,нічого оригінального крім всякого барахла,або захмарних цін на нові самограйки.Ну невже виробники музичної продукції такі ж обмежені,як і наші бариги?А може лабухи просто не слідкують за новими тенденціями в сучасній музиці? Отож пропоную створити рубрику недорогих,оригінальних приладів,котрі пересічний лабух міг би собі дозволити купити.Для початку пропоную оце:     https://www.youtube.com/watch?v=L4jnvbfL-ZQ

Не оперативна штукенція

Це не відповідь.Хтось пробував?

А навіщо вона потрібна пересічному лабухові? VST-host на базі слабенького комп'ютера зразка 2003 року. Любий сучасний синт типу Spire чи LuSH заставить його заікатись; не кажучи про ромплери, один патч яких загрузить усі аж 1 Гб диску :)

Наскільки я розумію це комп без операційної системи на ядрі лінукса.1 гб пам.яті для загрузки dll-ок.Крім того бібліотеки семплів можна загружати з зовнішнього USB-носія.Супер синт звичайно не загрузиш,але якийсь вайрус,або вангард -сміло.Спайр теж потягне.Проблема в другому- чи зхаває це пуделко"народні"синтюки?Бо інакше ця іграшка буде непотрібна.

Як без операційної системи? А куди ж синти грузити? Інтерфейс є - ОС, хост, плагіни. Народні - а чому ні, якщо є ламаний для тії ОС, що в ньому стоїть?

Бібліотеки семплів не помістяться в його 512 Мб оперативи - ну може пару низькопробних ; з зовнішнього (та й внутрішнього на 5400 rpm), будут грузитись довго.

І скільки в нього можна загрузити одночасно патчів, щоб між ними перемикатись?

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=90:1680   Пане Матвійчук я сам не дуже розумію як старенький комп зможе повноцінно відтворювати звучання VST інструмента.Просто випадково наткнувся на інформацію і мені стало цікаво.Ідея ж непогана.У мене живий колектив,музика різнопланова і одного синтюка замало.Та й возити з собою по клубах кілька синтезаторів не раціонально.З VST синтюками мав справу і прикинув собі навіщо скажімо купувати для колективу ще один дорогущий синтюк,якщо на ebay можна до 200 $ взяти це пуделко,загнати в нього той же Spire і лабати собі через мідіклаву.Звичайно,що для студії ця штучка без потреби,а ось для живого колективу може бути корисною.

Ну, як бачте, там пишуть приблизно те саме, що й ми тут з Вами.  Якщо точно знати, що потрібно; наприклад, один Spire в один момент часу - то любий сучасний нетбук з Asio4All його витягне. Ще й місця для інших речей залишиться :) Або накупити модулів. Наприклад, за 100$ аналог DX-21: http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/sintezator-zvukovoy-modul-yamaha-fb-01-torg-IDgciFI.html#9546c91a3e

Скоріш за все буду використовувати ноутбук.Все таки можливості дійсно набагато більші.Можна поставити який небудь"нежрущий" хост,ту ж ФЛ-ку,а в ній рідних кислотних синтюків додідька.На кожну пісню накрутити(хоч з 10),зберегти в файли по назвах пісень і лабати собі наздоров,я.Зрештою сам собі відповів на запитання.Просто сподобалось,що коробочка маленька(кишенькова)і лишнього нічого.Цікаво,чи користується хтось у нас подібними цяцьками?

Все одно дякую,що відгукнулись,пане Володимир.Було приємно поспілкуватись.Веселих свят.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти