Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » elektro-voise zx4 rcf art 315 які порадите?
elektro-voise zx4 rcf art 315 які порадите?

Придбав rcf art 315 задоволений на всі 100%напарник має zx4 а я взяв rcf 315 маєм  і ті і ті )))))

І що ?  І яка різниця між ними ?

RCF програє по низу y EV  но сердина і верхи кращі.

Колеги підскажіть. Опреділився з фірмою акустики - RCF.

Дивлюсь на такі варіанти.  1) 312А нові. 2) 322А б/у (так як зняті з виробництва)

Для малих залів самостійно. Згодом прикупити один саб Парк ТХ6118-Р або Маг N S15A для більших залів та вулиці.

Ще є варіант 712А Мк2. (б/у за нормальною ціною) Але чим їх підпирати і чи варто взагалі дивитися в їхню сторону?

Колега __Bond_ я Вам вже рекомендував 325-ті, і бачу в цій темі теж радили звернути увагу на них. Скажіть навіщо Вам 12-шки? Між ними різниця в ціні просто копійки не говорячи про їхню схожу вагу і розміри. Зате на повітрі коли будете працювати на малу кількість людей, або в залі ви виграєте мобільністю. Ви не будете постійно привязані до сабу. Я не знаю як у кого, але у мене виходило так, 50-70 чоловік одні 12-шки мало якщо площа залу відносно танцюючих велика. Слідуючий банкет приблизно та сама кількість людей, зал трохи меньший і компактний, а я вже з с сабом, і получається багато і він лишній.  Постійно виникають думки, навіщо брав або чого не взяв саб. Ну якось так, я в ті приказці: як не штани короткі то х.. довгий. З 15-ми все набагато простіше,  але це моя думка. Вибирати все одно Вам.

Справа в тому, що в нашому районному центрі я знаю всі приміщення де можна працювати, і всі вони невеликих розмірів,максимум 40-50 ч. на танцполі і як оселедці. В інших випадках, коли гостей до 100ч. столи стоять і на танцполі, а танцюють надворі. Я до цього часу працював на 2х250 "15" Альто і гучності в приміщені ніколи на повну не давав. Але за гарячий сезон буваю разів 20-25 на вулиці. По Україні я не гастролюю, і навіть якщо доведеться, то для цього випадку я візьму все що буде, а там розберемся. Та й в тих випадках коли працюю вперше в якомусь місці, завжди питаю у замовника про умови праці - кількість гостей, об"єм залу чи стадіону :-) і т.д.

Оцінивши сетуацію я зробив такі висновки, що для приміщень буде достатньо "12" RCF. (все ж таки "12" RCF по всіх характеристиках (Вт, Дб, Гц) кращий за "15" Альто). А на вулиці без саба мене не спасе навіть RCF 735 чи подібний йому "15" топ.

Залишилось визначитись 312 чи 322? В 312 "1" драйвер, в 322 "2" драйвер. Є там ще нюанс по 312 - це блок живлення. В 312 Мк3 нібито надійніший до перепадів напруги, але це вже інша тема.

То ж буде час та бажання - пишіть свої точки зору зі свого досвіду. Я поки зелений, але починаю достигати :-)

312 чи 322? Однозначно 322 навіть не думайте,  325 не треба, без сабів і так і так нормального низу НЕ БУДЕ!

322 + саб буде цілком пристойне звучання

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти