Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Korg PA-800 & Korg Pa-1x (pro)
Korg PA-800 & Korg Pa-1x (pro)

Друзі ану підскажіть хто знає, Хочу знати чи ці інструменти Korg PA-800 &  Korg Pa-1x (pro) якщо мають вбудовану МП-3 плату то чи ці інструменти вміють  на МП-3 плюсовці робити задавку і міняти тональність на ходу ???  Але хлопці попрошу без догадок. Я думаю що швидш за все вони просто читають МП-3 файли а задавок і транспозицій вони не роблять.     Наперед вдячний за відповіді.

Ваня привіт! На рахунок задавок незнаю, а транспозицію мав би робити

На мою думку що задавок вони все таки не роблять- це мусить бути програмка встановлена  з заводу. А так хтось доставить собі МП-3 плату то навряд чи ця МП-3 плата буде робити задавку. Ну хіба що читає цей формат ну і транспозицію напевно що зробить.

Без образ,але купляти ТАКИЙ інструмент заради відтворення мр3,то є то ж саме,шо на Бентлі бульбу з поля додому возити...

  Ситуація наступна- в мене інструмент  Корг ПА-600 і я ним цілком задоволений має багато функцій і гарно звучить- незалежно чи стилі чи фанери. А запитав я для того- що цікаво мені ( за для спортивного інтересу ) І час від часу використовую задавки і транспозицію в МП-3 тому що це УДОБНО. Дешевий програвач чи міді диск такого Вам не зробить. Ну я думаю що з 50-70 ато й цілих 100 процентів на халтурі крутять фанери в Мп-3 форматі і то нікому не секрет. і не треба говорити що не так. А  клавіші я не купляв зараді МП-3  але тут комусь щось доказувати це тяжкий варіант. Тут на сайті хіба хочуть поржати і пообсирати інших. Так що краще вже цікавитись у вуйка гугла.  Інтернет підскаже більше ніж наші люди.  От якось так.....

 Тут на сайті хіба хочуть поржати і пообсирати інших. 

Що так, то так. Правдиво сказано!!!

 

Маю Корг ПА 900, він задавки не робить, тільки на ходу транспонує і все. Це на випадок того, якщо будуть запитання.

Це друже ти помиляєшся. ПА-900 мусить робити задавку це ти просто ще не розібрався або не цікавився. В мене був ПА-600 і він задавку робив і  ПА-900 полюбому її має робити. 

Ванюша, а чому був PA-600 ???   Ти ж писав що все влаштовує....

Так Андрій був. Попався клієнт і я його продав за добру ціну. Треба Андрійку йти в перед. Ти ж сам знаєш якщо трішки з клавішою застоїшся то вона вже тобі лишиться на завжди.  Так що рухаємся по трошки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти