Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Soundcraft ui12 ui16
Soundcraft ui12 ui16
Тут на порталі, у розділі "куплю-продам" торгує чоловік ними доброю ціною. Сам через нього брав 18 бехр, працює без нарікань. http://minus.lviv.ua/blurb/mikshernyj-pult/S/55092

Ще одне запитання до Вас шановні колеги музиканти? Якщо брати цифру, то що між цими пультами вибрати: Allen@Heath QI-16, Beringer X-air -18, Soundcraft UI-16. Дякую.   

Важко таке радити на форумах... Прилади подібні по функціоналу, я б краще зрівняв впритул характеристики і вибрав б для себе приорітетність, під свої скажімо так, завдання. 

Midas

Маю midas mr 12 вже більше пів року! Політ чудовий, рівняв лоб в лоб з soundcraft EFX8. Roland 3100pro, і де що не давно з yamaha emx 512 хоть всі ці пульти й абсолютно різні, і не доречно їх порівнювати, але що попало під руку й з тим і порівнював! midas однозначно рулить!!!
UI16 трохи більше року. На аналог зовсім не хочеться повертатись. Працюю як Dj,вокал під мінус і є кавер-бенд. Цей мікшер можна сказати розв'язав руки) Купив для зручності планшет,хоча і з ноута все норм. Особливо подобається,що є можливість підрізати топи,коли працюю без сабів.

Шановні власники UI12, чи можливо одним ноутбуком одночасно керувати мікшером, через LAN port, і висіти в мережі інтернет по Wi-Fi?..

Я на midas так і роблю!, а тут принцип такий самий, так що можна!!!

Дякую...

Я так розумію що для одночасного керування потрібні певні налаштування ноутбука. Користуюсь Win7, які саме налаштування потрібні?..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти