Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Soundcraft ui12 ui16
Soundcraft ui12 ui16
Я наприклад з своїм x-air роблю так, по Wi-fi підключений iPad на якому Mixing station там зробив собі кастом де вивів на головне вікно потрібні мені фейдера а також кнопку Tap для delay, і по midi підключаю контролер Behringer bcf 2000 де зробив також кастом, все під руками. Поки що кращого способу не знайшов

Дякую, Андрію, але мене цікавить одночасне управління мікшером та прогулянки по мережі одним ноутом. Тобто одночасне під'єднання до мережі через Wi-Fi, а до мікшера через Ethernet...
Цікавлять налаштування саме ноутбука при такому підключенні.

La1la2. Який у Вас роутер?

Вдома Asus... На роботі - не знаю.

Був би огризок,спробував би допомогти.

Ноутбук Lenovo B590, Win7...

Слава Україні.
Приїхав до мене новенький UI12. Ще не розпаковував.
Я так розумію що для нього, наприклад на виїзді, потрібен Wi-Fi роутер для зв'язку з компом, планшетом, телефоном. 
Просвітіть будь-ласка...

Для стабільної роботи only Роутер .. по іншому ніяк,ніяких гарантій щодо стабільності

Дякую Богдане.
А можна про only Роутер детальніше. Що це таке і з чим його їдять?..

 

Та звичайний роутер, яким ви користуєтеся вдома для роздачі wi fi сигналу, конктите його з мікшером за допомогою того самого ланового кабелю (витої пари), один кінець в мікшер другий в модем, але в модем виключно на гніздо LAN (зазвичай їх є 4 штуки на звичайному Роутері) - в будь-яке з цим чотирьох. Все просто, звісно що потрібно зробити деякі налаштування в самому мікшері, але як це робиться на Берінджері, навіть було у мене відео, як на Саундкрафті не знаю, але думаю стежка подібна

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти