Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний цифровий пульт BEHRINGER X AIR XR12
Мікшерний цифровий пульт BEHRINGER X AIR XR12

Привіт усім учасникам форуму, хто мав можливість користуватися, або хто , що може сказати про дану модель пульта???Як він по відношенні, наприклад до Soundcraft ui12?

 

Працюю на XR12 з травня 2016р., поки що задаволений (ніразу не підвів). З Soundcraft UI не доводилось працювати, але коли купував пульт ,теж мучили думки на тему "що вибрати ". 

Якщо по рівнювати ІКС ейр і УІ .... то краще не порівнювати. Починаємо з звуку і закінчуємо управлінням. Мав змогу послухати і покрутити УІ і зараз працюю на Ейрі. Ейр на перший погляд (якщо увімкнути після ЯМАХ) звучить , але не вистачає повітря в звуці, але за рахунок плагінів цього можна досить легко добитись, до того ж Х ейр 18 це по звуку той самий Х32 лиш в іншій оболонці з певними нюансами, але з передпідсилювачами Майдас. Х12 наскільки я знаю підтримую все те ж але майдаса там вже немає, на жаль ))) вкрали.

 

Зрозуміло, дякую Павло Рогач за змістовний комент;) А якщо порівняти по -звучанні з фірмовими аналоговими пультами, наприклад з Саундкрафт чи Аленом?? І як що до ревера??

 

stepanmelnuk

Порівнювали   behringer x18 "наголо" і з наворотами лоб в лоб з добрим аналогом . Якщо цікавить дзвони - поділюсь враженнями . Тут не хочеться писати , бо  вже зає...ли  глибоко завумні комЕнТи спеців широкого проХвілю.

ТелЄфон в лічкє ...в  повідомленнях.

 

Ок., обов"язково подзвоню;))Дякую...

Я б теж подзвонив, бо багато є запитань... ,відповідей на які немає на форумах. Але stepanmelnuk запитував про пульт Behringer xr12 (ціна до 8000грн.), а ви йому про пульт Behringer x18 (ціна 18000-26000грн.)

Шановний technik !!! якщо в Вас буває вільний час для спілкування на цю тему... то напишіть, ще мені, свій номер телефону. Буду дуже вдячний!!!

Я в принципі думав, що 12-ий від 18-го відрізняється лише кількістю каналів, проте виявляється, що це не так))Доречі, а яку функцію виконують передпідсилювачі Майдас??

 

Ось непожалів часу ,і знайшов визначення ,правда на московському нарєчію ,але то фігня,головне суть..))

Предусилитель для микрофона, он же предварительный усилитель, это такой вид усилителя, назначение которого — усиление слабого сигнала, до величины линейного уровня (порядка 0,5-1,5 вольт), то есть до приемлемой величины, при которой работают обычные усилители звуковой мощности.

Входным источником акустических сигналов для предварительного усилителя обычно являются  микрофоны, звукосниматели различных музыкальных инструментов. 

 А чому саме Майдас , бо вони найкращі ,точніше одні з кращих ,Майдас це фірма  яка робить дуже хороші і дуже дорогі пульти ,Берінджер купив цю фірму і в свої топові моделі впроваджує їхні технології ...Від "впровадження" берінжер помітно виходить вперед по якості, а от в якому напрямку пішов Майдас після "злиття" є сумніви......))))

Зрозуміло, дякую bodja bear

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти