Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » який динамік кращий?
який динамік кращий?

порадьте хто мав справу. Тре динаміка розгядаю 3 варіанти:

1. beyma SM 115N

2. Celestion TF1525e

3.18Sound 15w500/8

яка з фірм буде краща по НЧ,СЧ???

Для чого?  Де і з чим буде використовуватись дін? 

згорів динамік у колонці SKV350 , щоб не мотати динамік вирішив замінити на інший, щось з вищезгаданих...

використовувався для моніторів, або невеликих озвучень..

Beyma SM115N.

Головне, щоб вiн був круглим!!!

ох як дотепно)))

P.S. до посту вище.....

А Ви як думали? Чоловiк мусить знати все про динамiки!

 Послухайте мене   віддайте в Київ Грищенкові свої динаміки на перемотку будуть  грати набагато краще і 30% добавиться ват.А візьмете фірму на самокльоп згорить возьме і будете рем комплект куповати втри дорога.І поперше ще треба його буде знайим потім.Так краще відправте в Київ непожалійте тих дві 2000 гр на переделку і будети мати святий спокій.А так якщо по темі звісно 18 соунд.Но вам просто ваші корпуса для них будуть за малі напевно.І ще фільтра обійдуться десь 50 дол мін.А Селейшени мені взагалі неподобаються зараз я думаю що їх десь тепер клипають у нас в підвалах.Бейма класні дуже динаміки як для середини так і для субів вони зараз для рупорних на першому місці супер скуп тапед горн в основному ставлять бейму. 

згорів динамік у колонці SKV350 , щоб не мотати динамік вирішив замінити на інший, щось з вищезгаданих...

Якщо міняти то міняти ПАРУ щоб мати дві однакові по звучанню акустичні системи...

З головками Celection 1530 у тих корпусах від SKV350 буде дуже добрий толк. Потужніших та дорожчих у ті корпуса ставити не має сенсу з огляду на конструкцію та літраж...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти