Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Закон України про блокування Майл ру та яндекса
Закон України про блокування Майл ру та яндекса

От тепер дуже цікаво - я так і не знайшов де можна змінити в налаштуваннях пошту, до якої прив"язаний аккаунт. Ну, шановні, які думки на цей рахунок?

заборонити використання МП3 файлів

 

Відповідним указом ПЕтра Порошенка

Всі кнопочникам инегайно  освоювати музичні інструменти

Поки другі підуть до муз закладів -ми будемо НЕПОГАНО ЗАРОБЛЯТИ

80 процентів людей напросто вилетить з обойми ЛАБУХІВ

ДАВАЙТЕ ПІДРИМАЄМО ЦЕ РІШЕННЯ !!!!!!

 

 

 

ВИСИТЬ "ЯЙКО" ВИСИТЬ !!!!

вже не будемо включати

 

Я ЗА заборону "мр3"!!!

Тоді дійсно багато букіджеїв відсіється.

80 процентів людей напросто вилетить з обойми ЛАБУХІВ

До чого тут МП3? Питання поставлене у першому пості є актуальним і не відкритим. ЯК ЗМІНИТИ ПОШТОВУ АДРЕСУ? Адміністрації сайту бажано звернути на це питання надзвичайну увагу.

А чому тільки 80? Я вважаю, що 99%, залишаться одиниці ну і кавер-гурти! В ютубі як подивитись, то майже всі під мінуса співають! Я  думаю, що й ви невтримаєтесь! В людей дуже високі запити щодо якості музики ( недивно - міносовки то робляться в студіях, все підганяється і т.д.). А що зможе запропонувати більшість музикантів! Та нічого, бо практки гри давно немає (НЕКАЖУ ПРО ВСІХ, АЛЕ ПРО БІЛЬШІСТЬ), та й на чому грати! Навіть якщо, наприклад, грати на синтезаторі Корг пах4, щоб він прозвучав, треба добре над ним посидіти. А багато хто може дозолити собі такий синтезатор???

На тім же ПА 50  спокійно можна грати весілля,без зайвого стресу ,шось є в неті ,шось докупити і Газ....)))) головне бажання,кетрон СД теж не такий вже і дорогй, не проблема в інструменті, проблема в людях,в більшості знайомих фанерщиків ,доречі і так апарат досить нехілий стоїть,питання нащо??? якщо все ноут грає....

А заборона то правельно, війна сссука... А сторіночку можна нову створити тут,на украінськім ресурсі,не біда

Петро Сеник   акаунтів багато - про який конкретно йде мова ? Тай при чім тут мінусівки до блокування соц - мереж.

По халтурах з 85 року. Прийшов час коли необхідність натискати на клавіші відпала. Набагато якісніше стало звучати під мінусовку. Багато хто з цього хизується покуплявши дорогих клавіш, але при цьому 99% використовує ту ж саму мінусовку. На більшості демо роликів весільних лабухів гурти обвішані дорогими гітарами і по дві, а то і по три клавіші вартісттю з автомобіль, а в кінцевому результаті та ж мінусовка. Виникає логічне питання : що на цьому сайті роблять ті хто хизується з мінусовок???????????????????????????????????????????????????????????????

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти