Головна сторінка » Список форумів » Увага!!!Крадіжка!!!!!!! » Міста Турка, Самбір - у вас злодій!
Міста Турка, Самбір - у вас злодій!

На OLX  Костів Ігор Михайлович запропонував купити у нього активний мікшер PEAVAY XR 886. Вчора я його получив, на Новій пошті. Друг взяв маленьку колонку, ми його ввімкнули, робило все крім ревера, і дуже гудів кулєр.

Вирішил зробити профілактику, і мій друг, який в цьому розуміється взяв мікшер, аби почистити кулєр.А зранку він мені зателефонував просто в шоці! Замість плати і всього, що потрібно, всередені стоЇть маленька платка, китайська,

мабуть ватт на 50, і ВСЬО! Я передзвонив на Нову пошту, і йому. Нова пошта нічого не може зробити, я ж віддав гроші, думав, що все в порядку! А Костів Ігорю Михайловичу, тел. 066 215 5572, я запропонував, вернути мені гроші, а я верну пульт йому,

але він більше не відповідає на дзвінки. Друзі, якщо хтось може допомогти знайти цю людину, телефонуйте мені, будь ласка 050 941 3164, або 068 403 8488, Артур. Дякую, друзі, і бажаю вам не зустрічати таких тварюк! Бережи вас Бог!

 

Перед покупкою потрібно профілактику мозгів робити таким покупцям і потім щось купляти,абож купляти в магазині нове на гарантії-для чого існує наложка почитайте уважніше! Продавець виконав свої обов'язки і як говорять далі-допобачення!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти