Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Стилі для Yamaha s770
Стилі для Yamaha s770

Всім привіт! Потрібні весільні стилі для с770. В неті є дуже багато, але більшість- це хлам, змучився перебирати. В кого є щось хороше поділіться, а я поділюсь своїми.

Правильно буде "продайте", бо просто так тебе закидають все тим же хламом з інтернету...Повір, ліпше раз потратити пару грошей, ніж перебирати купи гною.

 

Скрізь бізнес, гроші ........ А невже нема людей, що готові просто так поділитись? Та є і багато! Особисто я б поділився, чому б і ні? З музикантами що десь поруч мене грають то ще б подумав, а тим, хто десь там далеко, десь в іншій області, - ой, та ж бо то шкода? Та тільки в мене 740-ва, стилі не підходять, але щоб мав потрібне, то ділився б не "гноєм" а робочим матеріалом. То ж не для всіх гроші на першому місці, іноді честь і совість треба мати.

На тім місці де була совість - вже давно виріс інший орган

Я так розумію, то камінь в мій город, так?А шо не то я сказав???Я стилів не продаю, та і не їжджу на PSRках вже років десь так 12.А за гроші ти спокійно береш те, що тобі подобається, бо навідміну від халявних, до стилів за гроші як правило додається ще й демо.Варіант "кіт в мішку" виключений.Далі: а шо так зразу возбухаєм?Взяв чувак, власноручно запилив пачку чОтких стилів і вирішив за свою роботу отримати реальний PROFIT...То є шось погане?Для вас, торентохалявщиків, яких морозить від слів "ліцензія", "All rights reserved", як видно, то є люте зло...Зрештою кожному-своє.Порпайтеся в мусорі наздоров"я, як впадло потратити пару рублів.

І ще: б"ються п"яткою в груди що "я от тут такий красівий віддам все "за так", а решта жлоби-користолюбці" в основному ті, що за своє життя не написали нічого, або ті, що пиляють кострубаті недолугі "стилі" і завдяки тому страшне "злапали зьвєзду".В мене все. 

Ну й понаписував )))) "Я такий крутий чувак, що давно не користуюсь пср-ками тому і поділитись не маю чим але коли б і мав то лише за гроші бо без грошей копайтесь в лайні". Людина попросила допомогти. Не можеш, не маєш змоги - мовчи і годі панти ганяти бо є такий анектот про музикантів: Зібрались лабухи, обговорюють, хваляться " мене за штуку мікрофон, а в мене за півтори усєлок, а в мене колонки фірма-крутізна ...." і так довго вони ще один перед одним виламувались. А ж тут в куточку прихилившись до стіночки озвався такий собі простенький, обшарпаний хлопчина "хлопці, хлопці, от в вас мікрофони, усєлки фірмові, але всі закази то в мене".

Будьте скроміншими, можете допомогти - допоможіть. А то тільки гроші, гроші. За гроші будь-хто і будь-де купить. Але не будь-хто вам продасть. Навчіться допомагати і тоді допоможуть вам, і не за гроші, а просто так.

І не треба більше мені відписувати бо я вже все сказав і більше по цій темі доповнювати не буду.

Амінь.

Мда...Хтів дядько умом блєснути, та не вийшло.

поділитись не маю чим але коли б і мав то лише за гроші 

ДЕ Я ТАКЕ ПИСАВ???

Для тих, кого вигнали з ПТУ, ЩЕ РАЗ: я стилями не торгую і навіть наводки дати не можу.Пацан має PSR s770, я би дав свої стилі. НАХАЛЯВУ (прикинь!), так в мене з Ямах тіко Motif.А від Корговського 1Х s770 стилів не згамає стопудово.

Асіліл?Чи повторити?

 

А хто знає де можна не на халяву взяти хороші українські стилі? Я не проти заплатити, кожна робота коштує гроші. В кого щось є варте уваги - пишіть!

Хлопці хто має хороші стилі до ямахи пср 423 е

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти