Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активна АС для тамади
Активна АС для тамади

Насмілюсь і я своїх "п"ять копійок підкинути".....Два роки використовували такий варіант https://www.olx.ua/obyavlenie/aktivna-kolonka-skv-250-vat-IDvpiNQ.html

Влаштовувалаиі звук ,і  потужнісь ,і функціонал.

Як на мене питання не в лейбі на акустиці,а в якості звуку яку видає акустика, тому я думаю (і використовую пульт хоча б берінжер з ефектами) І ЗАВЖДИ ЗВУКАЧ а не просто тамада з активною акустикою,як на мене активна акустика для тамади не завжди підходить(пишу з свого  досвіду ),коли люди сидять за столом не завжди є можливість добратись до акустики,щось підкрутити,або коли є "спіціалісти" коли самі починають крутити, так як не завжди є можливісь припаркувати колонку в доступному місці.

P.s. для тамади використовую  дві маг мд 534 ,парк 1200 і пульт берінжер,або якщо просто озвучую тамаду то мд 534 і dynacord povermate2-1000

Electro‑Voice ZLX‑12P

-повністю підтримую такий варіант. Якщо бракує коштів, можна спочатку одну взяти, а з часом другу докупити і получиться дуже мобільний варіант. Маленький банкет -берем одну колонку, весілля з великою кількістю людей, берем дві. Зі звуком все там добре "як для тамади", дійсно трохи різкий але як вже написав Zh_serhij його багато. А ще рекомендую до пари ZLX такий маленький мікшер як Roland V-Studio 100 розміром як книжка. На мікрофоних каналах компресор, має процесор ефектів, має встроєний рекордер запис та програвання плюсів та мінусів. В результаті комплект: дві колонки,  маленький мікшер, радіомікрофон та комутація і більше нічого не потрібно. 5 хвилин налаштування і вже можна працювати. Як на мене, перше що для тамади важливо це мобільність, ніяких реків з підсилювачами та громіздких Динакордів. Така моя особиста думка.

Мінус пасивної акустики в тому, що коли маленький банкет і можна обійтись одною колонкою, всерівно підсилювач та мікшер потрібно з собою тягнути. А із ZLX можна працювати просто з одною колонкую без нічого. А враховуючи що в наш час "маленьких банкетів" достатньо, то такий варіант думаю самий практичний по ціні та по звуку.

Цілком і повністю згоден з Stas007. 
А якщо надумаєте продавати - то це не буде проблемою...

Stas007  Така моя особиста думка.

Дякую! Змістовно, та по ділу!

 

З акустикою оприділився. Це буде РЦФ 310А (в приорітеті) або ZLX 12P. На рахунок мікшера згоден, що не завжди буде зручно рулювати процесом. Залишається підібрати компактний, не дорогий пульт: 2 мікр. канала + стереопара.

Вищевказаний Роланд задорогувато. Згоден що там є все, та все ж таки "хотілося б подивитися всіх", як в тому анекдоті про повій.

В кого які варіанти?

В ZLX проти RCF є один вагомий плюс, це пресет Speech. Для тамади саме те що треба, адже це свого роду подавлювач зворотнього зв"язку, без якого тамаді краще не давати мікрофон гостям. 
З 12" Ви витягнете більше низьких частот ніж з 10".
Отже перевага по звуку та функціоналу на боці ZLX... А у RCF перевага: розміри та вага. Що не так суттєво в порівнянні з звучанням та функціоналом цих двох колонок.
А якщо розібратись, то є ще EV ZXА-1. Там і вага 8,5кг, і розміри і якість звуку взують своїх конкурентів(ZLX та Art) на раз-два... Але я б взяв ZLX...

Незнаю нічого про ці колонки но видно непогані https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/aktivnaya-kolonka-music-store-12a-dlya-tamady-veduschih-novaya-iz-germanii-IDvensk.html?sd=1#dbfcba6ebb  для жінки тамади як для мене просто супер вага і розміри щей на колесиках.https://www.youtube.com/watch?v=bi6GRR3-9Qc

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти