Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активна АС для тамади
Активна АС для тамади
Допоможіть підібрати одну активну АС для дівчини тамади. Основні вимоги: потужність - до 250Вт., вага - до 15кг., лінійний вхід з регул. гучності та тембру, мікроф. входи, бажано два + регулятор гучності до них, також важливо щоб голос звучав чітко, без спотворень. Тамада хоч і не співає, але голосовий апарат швидко виснажується із-за неякісної акустики. Бюджет до 10 000грн.. дивився в сторону РЦФ 310А, але тоді потрібен мікшер + бюджет.

 

Можливо існуючі тамади поділяться своїм рецептом мобільного апарату. Дякую!

Маю на продаж Behringer B 112 MP-3. Ясна річ що не РЦФ,але варіант також не поганий. Два незалежні входи і плюс мп-3 програвач. 0672633041-Іван.

Яби краще пошукав ось такий бу комплект зним  можна і на вулиці і в середині і незалежати від музикантів . Маленький удобний і гарно звучить.https://audiosila.com/product/aktivnyj-700-vt-zvukousilitelnyj-kompleks-magic-set-700/  

За 35 шт/гр???? А воно ТО варте????

За 35 шт/гр???? А воно ТО варте????

Мені цікаво, чи "JD jd" , сам би купив собі для тамадування комплект за 35 шт. Жесть порада))

 

Як це не варте ?

Запросто можна вмонтувати в яку небудь  машинку , наприклад ,  в " ТАВРИЮ" . Салон антамабіля сразу збільшить літраж , що виразиться в надзвичайному збільшенні потужності.

... ну ,а  маленькими труднощами , тобто з підїздом  в деякі точки для тамадування - я думаю можна знехтувати

Варта! Бо можна незалежати від музикантів!))

прикольно тема розвивається. Ще трохи і моя крихітна тамада буде тягати лінійні масиви, щоб бути незалежною!

 

Та все ж таки повторюся і детальніше роз"ясню.

Основні вимоги: потужність - до 250Вт., вага - до 15кг., лінійний вхід з регул. гучності та тембру, мікроф. входи, бажано два + регулятор гучності до них, також важливо щоб голос звучав чітко, (це залог здоров"я голосового апарату)

Ще додам, тамада в більшості випадків працює зі мною. В тих випадках коли наймають одну тамаду, я її озвучую своїм апаратом. І тільки для тих 10% випадків коли ми працюємо в різних місцях і потрібна маленька, якісна, активна АС. Тому вище вказані варіанти не підходять, хоча дякую хоч за такі.

Щодо берінгера, Маю на продаж Behringer B 112 MP-3 то тут ніяких гарантій що буде надійною. Статистика показує, як повезе. Як звучить не чув.

 

 

Ви не пробували розглядати у сторону китайстких акумуляторних колонок "HL audio", - приміром зрозуміло що вони не ідеальні, але функціонал, вага, автономність і ціна (8000 грн) виводять їх як мінімум на варіант щоб їх розглянути...

так, подивлявся до таких MUSIC STORE GO! 12A,  Fame SМ-150A. Але ж знову таки - скільки вона протяне. Почути б хоч одну людину з тривалим використанням таких девайсів, та реальними відгуками про якість звуку та ін.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти