Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » E-mu Systems Emax
E-mu Systems Emax

Доброго дня відвідувачі даного сайту і теми. Мій знайомий привіз для сина (учня музичної школи) подарунок з Польщі. Без шнура і дискет з заводськими семплами. Може хтось працював на такому інструменті, дайте поради і допоможіть його запустити. Я скачав семпли для цієї моделі, але інструмент не бачить дискету. Буду вдячний за інформацію. 

Emax чи Emax II? Вони в дечому відрізняються. На другий, здається, було розширення wavetable - синтезу, тобто він перетворювався на повноцінний синтезатор. Давно було, не пам'ятаю. Взагалі, чесно кажучи, це мотлох. ;) Але якщо на шару...

Стосовно вашої проблеми: дисковод, якому вже 25 років, рідко працює так, як треба. Я б перш за все продув дисковод стисненим повітрям, а потім спробував би знайти гарантовано справну дискету, відформатувати її в Емаксі, і в ньому ж записати на неї якийсь семпл або пресет або щось, а потім спробувати завантажити цей файл назад в Емакс. Якщо все це вийде, то треба думати далі.
Ще треба подивитись, в якому форматі ці дискети. Можливо, в Емакса свій формат, котрий відрізняється від MS-DOS. Спробуйте відформатувати дискету в Емаксі, а потім запхніть її в комп'ютер, скопіюйте туди семпл(и), і хай Емакс спробує їх прочитати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти