Іванка Та Марянка Кирик .
Сиджу я край віконечка. (Мі мінор) Якість
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Файно!!! Хто це писав,потисну руку цьому чоловіку І ЯКЩО МОЖНА --- контакти (номер телефону ЦЬОГО ШУМАХЄРА) дякую наперед!!!
Щиро дякую за такий коментар. Чесно кажучи, мені приємно, за таку оцінку. До речі, це є моя перша робота такого рівня!!!
Якщо перша робота-КРУТО!!! Дякую!
Сиджу я край віконечка,
На зорі споглядаю,
Сиджу я край віконечка,
Та й так собі гадаю.
Чи прийдеш, мила, ти, чи ні, |
Що часто так мені снишся? - |
Підходжу ближче до вікна, |
А ти стоїш, смієшся. | 2
Ага, мила! Ага, мила!
Як тяжко виглядати,
Личко твоє помарніло,
Красоньки не пізнати.
Тож дай, мила, уста свої, |
Нехай ще раз поцілую, |
Серце моє горить вогнем, | (2)
Любов до тебе я чую. |
Любов-кохання, мов той цвіт,
Що зрання розцвітає,
Як той метелик на весні,
Що зрання відлітає.
Тож бережіть серця свої, |
Щоб не кохалися зрання, |
Бо розцвітуть сади навесні,- | (2)
Не вернеться кохання. |
Ага, мила! Ага, мила!
Як тяжко виглядати,
Личко твоє помарніло,
Красоньки не пізнати.
Тож дай, мила, уста свої, |
Нехай ще раз поцілую, |
Серце моє горить вогнем, | (2)
Любов до тебе я чую. |
Дякую!!!
3
на чому писано)
досить гарно цікаво що за інструмент.
досить гарно цікаво що за інструмент.
Достойно!
Писана фонограма в лоджік.
yamaha10081979:
Писано Logic Pro 10.5.1
Файно дякую! ;)
Файно дякую! ;)
Дуже класно.Цікавий варіант.Респект аранжувальнику
Файно !!! можна на 1 тон вище
Дуже гарно. Дякую.
Сууууупер!Дякую!!!!
так не робіть більше
SMS1, не зрозумів, як не робити?Озвучте детальніше. Дякую!









Останні коментарі
Гульнара Шевченко : Дякую!
Гульнара Шевченко : Супер! Дякую!
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.