Іванчук Катерина
Донька України
|
|
Опис:
Непогана пісня. Може комусь пригодиться. Мінус писав для своєї учениці (на Roland GW-8). Прошу критикувати, якщо сильно погана - видалю.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Про Україну
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
Текст пісні:
«Донька України»
1.Співом птаха дзвінким,
Білим цвітом рясним,
Я тебе запрошу на гостину.
Ти лише завітай в щедрий сонячний край –
У мою українську родину.
І тебе ще здаля, привітають поля,
Зачарують рожеві світанки,
А як місяць зійде, нас у сад поведе, /
Я тобі подарую співанку. / 2 р.
П-в
Заплету в коси китицю калини,
Задивлюся в твої очі голубі,
Я щаслива, що я донька України,
І щаслива, що співаю тобі
2.За родинним столом, віє тихим теплом,
Тут гостинно усіх зустрічають,
І такі неземні, українські пісні /
Навкруги стоголосо лунають / 2 р.
П-в (2 р)
Програш
П-в
Плюсовий запис
Коментарі:
Кому потрібен буде "плюс" - кину на електронку.
Буду щиро вдячний за плюс tan4akid@ukr.net
Вишліть і мені плюс: nata28@i.ua. Дуже дякую!
gabeka@mail.ru Буду вдячна за плюс.
roman-1967@ukr.net Дякую.
Наперед дякую!Pepa1963@i.ua
Дякую за пісню.
tanya.muz@ukr.net Дякую.
Дуже прошу плюс inna.nepsha@yandex.ua і дякую за гарну пісню.
і мені Refel@ukr.net Дякую.
Клас!!! Буду щиро дякувати за плюс skidan-@mail.ru
Доброго дня,скиньте будь-ласка плюс на maxtansof@mail.ru,і ще хто автор?щиро дякую,всіх благ...
Навіщо Вам плюс, коли він є як демонстрація...
Дякую!
maks_rvan@mail.ru Дякую!!!
Можна плюсик. kopilniy@ukr.net
Щиро всім вдячний за приємні коментарі!!!) Плюси відправив усім, хто просив. Кому не прийшло - дайте знати, ще раз спробую!
Дуже гарна пісня. Дякую за плюс.
Користуйтеся наздоров"я!!!
Вишліть, будь ласка, плюс на petr5923@gmail.com
Дуже гарна пісня. Дайте будь ласка плюс)))
Aalleexx31@mail.ru
Дякую щиро)))
Відправив.)
Дуже прошу плюс.
Чудова пысня. Дякую!!!))) Будь ласка ы мены плюсик
kotok3@mail.ru
Вибачаюсь за граматику. Забувся переключити мову, не монітор не дивився
Дуже сподобалася пісня. Будь- ласка, вишліть плюс. s.usatenko@yandex.ru
велике спасибі за пісню Скажіть, будь ласка, її авторів.
Нажаль не знаю!
сл. А.Бінцаровської, муз. С.Родька автори
Скиньте мені, будь ласка, плюсик! Дякую! popkova2011@meta.ua
дякую!чудова композиція!))))
Доброго дня! Буду дуже вдячна ,якщо кинете на пошту мені плюс цієї пісеньки :katywa-1989@mail.ru
Гарна пісня!!!Супер!!Але мінус не качається!
Спробуйте правою кнопкою мишки натиснути на "завантажити" і вибрати "Сохранить ссылку как..." і тоді вибрати папку, куди її зберегти. Якщо не получиться, то напишіть свою поштову адресу і я вам скину!)
Я не можу скачати!!!
Katirinasaran4uk@mail
ПРЕЧУДОВА ПІСНЯ, щойно побачив ДЯКУЮ !!!! плюс тут http://muzofon.com/search/
Доброго дня)Надішліть і мені будь ласка (+) пісні. kotelipni@gmail.com
Дуже гарна пісня можна і мені плюс. Дякую.alenka.popovich @yandex.ua
і мені будь ласка sadok.kolosok32@gmail.com
Скиньте будьласка мінус lavriv99@mail.ua
Дивлюсь, давно завантажена пісня, але я знайшла саме зараз і мені сподобалась. Дякую дуже!!!!
Користуйтеся!)
скиньте мені будь ласка плюс tan4ik8292@i.ua
Скиньте, будь ласка, мінус "Донька України" на porplenko_82@ukr.net. Дякую!









Останні коментарі
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!