Івасюк Володимир
Червона рута ( NEW Super Mix )
|
|
Опис:
Ты признайся менi
Звiдки в тебе тi чари,
Я без тебе всi днi
У полонi печалi.
Може десь у лiсах
Ти чар-зiлля шукала,
Сонце-руту знайшла
I мене зчарувала.
Червону руту
Не шукай вечорами,
Ти у мене эдина
Тiльки ти повiр.
Бо твоя врода,
То э чистая вода,
То э бистрая вода
З синiх гiр.
Бачу я тебе в снах
У дiбровах зелених,
По забутих стежках
Ти приходиш до мене.
I не треба нести
Менi квитку надii,
Бо давно уже ти
Увийшла в моi мрii.
Червону руту
Не шукай вечорами,
Ти у мене эдина
Тiльки ти повiр.
Бо твоя врода,
То э чистая вода,
То э бистрая вода
З синiх гiр.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Коментарі:
Молодець!!!
Класно!!! Молодці!!!
Дякую!!!
Скачувати не збираюсь,але коментар дати мушу.Таке враження,що автор аранжування застряг десь на початку 80-их.Хлопці,а слабо зробити аранжування,скажімо в дабстепі.Ну скучно слухати.Де ж розвиток? З повагою.Михайло 1962.
Спасибі за внесок!!!
Myhailo1962: особисто для вас я не заливав цей мінус можете не скачувати!))))
Зробіть кращий!
Не ображайся друже,що до якості зведення-претензій не маю.А от стиль стародавній,не впевнений ,що молодняк оцінить,та все одно респект ,бо сам написава не скачав у когось.Удачі.Михайло.
Не ображайся друже,що до якості зведення-претензій не маю.А от стиль стародавній,не впевнений ,що молодняк оцінить,та все одно респект ,бо сам написав а не скачав у когось.Удачі.Михайло.
спс брат
Що тут можна сказати. Варіант не особливо відрізняється від інших, але дуже добре те, що вступ гарно виділений бо я бачив багато таких фонограм, де не дуже то і зрозуміло коли вступати і коли з такою фонограмою піти в школу, до дітей... А з цією легко. Дякую автору за роботу.
Дійсно - рел'єфна, чітко оранжована - як у Івасюка. Дякую.
Коля молодець.Нікого неслухай все добре.
Дякую!!! молодець.
І мені подобається як колись вживу, а то понаписували теперка реміксів дякую візьму цей варіант тепер співати
Дякую дуже!І мені дуже сподобалось!
Файнецько написав. Можна хіба що на брас додати ревербератора. А так золото!)
Дякую. Гарно.
тепер ритми 80-90 повертаються і молодьож сприймає ще краще ДЕНС ніж РЕЙВ,ТРАНС.МОЛОДЕЦЬ-55555!!!
Дякую!
Дякую









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!