Івасюк Володимир
Неси мене мій ангеле неси
|
|
Опис:
Фонограма створена для загалу, бажачі включити в репертуар - скачуйте :) якщо вас заінтересували мої роботи пропоную співпрацю!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Якийсь дивний сон приснивсь мені:
Я бачив ясне світло у вікні –
Це справжній ангел в гості завітав,
і я від дива на коліна впав.
Мій ангел тихо руку простягнув,
Мене до себе ніжно пригорнув,
І раптом свої крила розпростав,
Мене над цілим світом закружляв.
Неси мене, мій ангеле, неси,
Відкрий мені всі таїнства краси.
Неси мене на крилах знов і знов
У край, де вічна злагода й любов.
Кружляй мене, мій ангеле, кружляй,
І покажи, де є насправді рай,
Бо не дарма я все життя прожив,
І на красу цю вічну заслужив.
Пройшло з тих пір уже багато літ,
З дитинства я ввійшов в дорослий світ
Та лиш тебе я розуміти став:
Чому мій ангел увесь час мовчав.
Життя пройти не поле перейти,
Щоб в лабіринті мрій себе знайти,
Не впасти, не злякатись, не втекти,
Не зрадити й досягти мети.
Неси мене, мій ангеле, неси,
Відкрий мені всі таїнства краси.
Неси мене на крилах знов і знов
У край, де вічна злагода й любов.
Кружляй мене, мій ангеле, кружляй,
І покажи, де є насправді рай,
Бо не дарма я все життя прожив,
І на красу цю вічну заслужив.
Я вірю, добрий ангел, що ти є,
Я відчуваю дихання твоє,
Я знаю ти в житті мене ведеш
І потаємно руку подаєш.
Тобі, мій ангел, вдячний я за все,
І хоч життя у вир мене несе
До тебе я звертаюсь у думках,
Вкажи мені правдивий шлях.
Неси мене, мій ангеле, неси,
Відкрий мені всі таїнства краси.
Неси мене на крилах знов і знов
У край, де вічна злагода й любов.
Кружляй мене, мій ангеле, кружляй,
І покажи, де є насправді рай,
Бо не дарма я все життя прожив,
І на красу цю вічну заслужив.
Коментарі:
Дякую!!!
Перепрошую, та це не є пісня Володимира Івасюка! Слова - Віра Соломіна, музика - Сергій Котовський. Написана у 2003 р.
Юра візьму до уваги))
а виконавець то хто??
Та ну не може бути у 2003 р. Я був персонально в Артеку у 2001-му році, коли вперше почув цю пісню. Її виконував якийсь львівський гурт назву якого я нажаль не памятаю. А от вокаліста цього гурту, якщо не помиляюсь, звали Андрій Попик.
В пісні перша строчка не:Якийсь дивний сон приснивсь мені
а: В дитинстві дивний сон приснивсь мені.
В пісні перша строчка не:Якийсь дивний сон приснивсь мені
а: В дитинстві дивний сон приснивсь мені.









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!