MinusLviv.UA
Шановні користувачі. В даний момент на сайті тривають ремонтні роботи. Це стосується форми відвантаження мінусовок. Деякі елементи управління можуть відображатися некоректно. Просимо вибачення за незручності. Працюємо, щоб якомога швидше все зробити. З повагою адміністрація😇
Час до завершення:
Допомогти порталу
Музичні товари Соляр Мар'ян Елekтpоннa бapaбaннa ycтaнoвka ALESIS NITRO MAX KIT
Музичні товари Соляр Мар'ян Кomбoпідcилювaч для бac-гітapи Joyo JBA-10
Музичні товари Соляр Мар'ян YAMAHA P-125 (WH)
Музичні товари Соляр Мар'ян Сakcoфoн aльт Roy Benson AS-202K
Музичні товари Соляр Мар'ян Рaдіocиcтema LINE6 XD-V55
Музичні товари Соляр Мар'ян Стійka для cakcoфoнa SOUNDKING SKDH005
Музичні товари Соляр Мар'ян Синтeзaтop YAMAHA PSR-F52
Музичні товари Соляр Мар'ян Кaліmбa, 17 kлaвіш, maйcтpoва

Івасюк Володимир

ЧЕРВОНА РУТА (кавер)

Тип файлу:
Аудіо
Бітрейт:
320
Розмір файлу:
8.4 МБ
Тривалість:
03:40
Мінусовку додав:

Саня Нестер

21 Травня 2026


Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися

Загальний рейтинг: 278 (Голосів: 3)

Додаткові дані:
Темп :
Помірна
Виконується:
Соло
Стать :
Будь яка
Властивості:
Текст пісні:

Ти признайся мені,
Звідки в тебе ті чари,
Я без тебе всі дні
У полоні печалі.
Може, десь у лісах
Ти чар-зілля шукала,
Сонце-руту знайшла
І мене зчарувала?

Приспів:
Червону руту
Не шукай вечорами, –
Ти у мене єдина,
Тільки ти, повір.
Бо твоя врода –
То є чистая вода,
То є бистрая вода
З синіх гір.

Бачу я тебе в снах,
У дібровах зелених,
По забутих стежках
Ти приходиш до мене.
І не треба нести
Мені квітку надії,
Бо давно уже ти
Увійшла в мої мрії.


Коментарі:

Дякую.


дякую !


Дякую !


Дякую !


Дякую!!!


супер !! це найкращий варант який я чув коли не буть !!!!!


Мінусовка звучить то голосніше то тихіше


Дякую!


дякую, Саня !!!


Велике дякую!+5


Файно !!!


НЕМА СЛІВ !!! ДОЧЕКАЛИСЬ !ДЯКУЮ !!!!!


Дякую!


"НЕМА СЛІВ !!!" - ?????? М-да....


Дякую! Спробую ще й цей варіант.


СУПЕР!!!


Вчора на праці спробував цей варіант- всі відпочиваючі підтанцьовували, велике задоволення від співу цього треку…


Прохання до автора: якщо можете, а я бачу що зі смаком у вас все впорядку, то зробіть подібне на «Зелений гай» або «Стожари»…


Супер..Дякую дуже...Робіть ще інші обробки,


Дякую!


Велике дякую!!!!! Чекаємо нових шедеврів)))


ДЯКУЮ.


Дякую!


Дякую!!!Вогонь!!!


вогінь!)


Потужно !!! Щиро дякую !!!