Ігор Дріжчаний
Оберіг ноти та мінус
|
|
Опис:
Анна Завальська, Олександр Пономарьов, Сашко Положинський , Тоня Матвієнко, Альоша, Валерій Харчишин зізналися, за що люблять Україну. Під час звукозапису музиканти у прямому сенсі об’єднали схід і захід, північ і південь. Червоними нитками на величезній білій мапі вони позначили власну Батьківщину: міста, де народилися. За продюсування та аранжування пісні взявся відомий джазовий піаніст Олексій Боголюбов.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- патріотична
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
в партитурі
Плюсовий запис
Коментарі:
а де ж сама мінусовка?
під словом Оберіг написано, тип файлу ноти
добавив мінус
Поділіться будь - ласка нотами!!!!!
Дуже дякую!
через яку програмуу відкривати
доброго дня! можно на пошту скинути ноти?
моя пошта irina.dygalo@i.ua
де знайти ноти?
нажаль не знайшов як редагувати
поділіться будь ласка мінусовкою. vikanet9@gmail.com
Щиро дякую
Доброго дня. Можна будь ласка ноти на пошту natali_k98@i.ua
Чи є у вас фортепіанна партія цих нот?
Скиньте , будь ласка eveline4567@ukr.net
Поділіться будь ласка нотами із супроводом для ф-но.
iborshchyk@gmail.com
Доброго дня, поділіться будь ласка мінусовкою pronoksana10@gmail.com
Дякую
Поділіться будь ласка нотами. Дякую
pronoksana10@gmail.com
Поділіться, будь ласка, нотами
Дякую!
o.frankiv@gmail.com
Поділіться, будь ласка, нотами
Дякую!mariamironcuk1990@gmail.com
Будь ласка. поділіться нотами
svitlanakicyk@gmail.com
Дякую!!!
Доброго дня,шукаю ноти,текст та мінус до цієї пісні
Будь ласка надішліть ноти пісні "Оберіг " , можна тільки вокальну партію. на мою електронну пошту :
svetlana.nesteren@gmail.com
Поділіться, будь ласка, нотами
sveta.kalinichenko1036@gmail.com
Поділіться, будь ласка, нотами sozvezdie77@gmail.com
Добрий день. Дуже хочу з дітками заспівати цю пісню. Якщо можете поділіться будь ласка нотами. Заздалегіть вдячна. 0104Tonia@gmail.com
Поділіться, будь ласка, нотами
Дякую! annushka545@ukr.net
Прошу, поділіться нотами для хору
natalia.hymenuk@gmail.com
Можете, будь ласка, поділитися нотами на пошту swjatoslaw.biliy@gmail.com
Завантажений файл не відкривається чомусь
До назви файлу треба дописати розширення ".rar" відкриється за допомогою програми winrar









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!