Іжицький Володимир
ой на горі білий камінь
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Коментарі:
Дякую, звучить компактно і з настрієм!
Вибачаюсь за те що Інну Книжник написав, хоча для жінки теж слова тут є.
Бiсовi самозванцi vasja_bes!Це робота Коломiєць Олександра Миколайовича, а бек вокал Володимир Іжицький!!!!
Sergey228: а vasja_bes десь озвучував що це його робота? Не бачу такого... Ні в описі ні в назві... Для чого лити бруд на користувача котрий залив файл?
Дякую!
Дякую!
дякую професійно
Дякую!!!
Дякую!
Пане Богдане Іванишин я знаю що ви модератор цього сайту як що бачите коментарі образливого характеру баньте хамів по повній надоїло читати гнилу критику. Люди заливають сюди що мають і можуть залити а ці критики щей недовольні чимось.
Класс
дякую.
1.Десь узявся в нирках камінь, ку-ку-ку!
Десь узявся в нирках камінь,
Скоро мені буде амінь. кукуріку, ку-ку-ку!
2.Жінка моя заридала, ку-ку-ку!
Жінка моя заридала,
Ще й пораду добру дала. кукуріку, ку-ку-ку!
3.Не лишай, мене серденько, ку-ку-ку!
Не лишай, мене серденько,
Їдь у Трускавець швиденько, кукуріку, ку-ку-ку!
Вставка
4.Пий "нафтусю" і лічися, ку-ку-ку!
Пий "нафтусю" і лічися,
На других там дивися, кукуріку, ку-ку-ку!"
5.Раз я ввечір пив "нафтусю" ку-ку-ку!
Раз я ввечір пив "нафтусю",
Закохався у Марусю, кукуріку, ку-ку-ку!
6.Ми з Марусею гуляли, ку-ку-ку!
Ми з Марусею гуляли,
З нирок камінь виганяли, кукуріку, ку-ку-ку!
Вставка
7.Пили пиво веселились ку-ку-ку!
Пили пиво веселились
Поки гроші не скінчились кукуріку, ку-ку-ку!
8.Пишу листа своїй жінці, ку-ку-ку!
Пишу листа своїй жінці:
"Знайшов камінь ще й в печінці, кукуріку, ку-ку-ку!
9.Виручай мене серденько ку-ку-ку!
Виручай мене серденько
Висилай грошей швиденько кукуріку, ку-ку-ку!
Вставка
10.Жінка грошей не прислала, ку-ку-ку!
Жінка грошей не прислала,
Сама сюди завітала, кукуріку, ку-ку-ку!
11.Із Марусею зловила, ку-ку-ку!
Із Марусею зловила,
В нирках камінь подробила, кукуріку, ку-ку-ку!
12.Без штанів біг по морозі, ку-ку-ку!
Без штанів біг по морозі,
Губив камінь по дорозі, кукуріку, ку-ку-ку!
Вставка
13.Тепер жінка розум має, ку-ку-ку!
Тепер жінка розум має,
На курорти не пускає, кукуріку, ку-ку-ку!
14.Тепер жінка розум має, ку-ку-ку!
Тепер жінка розум має,
Сама сюди приїжджає кукуріку, ку-ку-ку!
Сама сюди приїжджає
Мені гроші висилає кукуріку, ку-ку-ку!
Дякую,дуже гарно









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!