Інше
Я НЕ ДАМ. /Dj Slon/
|
|
Опис:
Слова В.Мельниковича
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
В мене є крутий баян,
Заздрить хай мені Білан!
В нього є крутий баян,
Заздрить хай йому Білан!
Навіть я, як не крути,
Кращим є за Тіматі!
Навіть він, як не крути,
Кращим є за Тіматі!
приспів
Я не дам, я не дам, я не дам, і не проси!
Я не дам за сто грам, ні за кільо ковбаси.
Ти доляри готуй, добре їх перерахуй ,
І тоді я вже побачу, чи козак ти, а чи хто!
програш
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
Сочі, Пенза та Москва.
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
Хочуть тебе років два.
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
Ну а ти усім твердиш,
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
З москалями ти не спиш.
приспів
Я не дам, я не дам, я не дам, і не проси!
Я не дам за сто грам, ні за кільо ковбаси.
Ти доляри готуй, добре їх перерахуй ,
І тоді я вже побачу, чи козак ти, а чи хто!
Програш
Приспів –2
==========================
Коментарі:
Класна і ритмічна річ, тільки пасувало б до неї почути плюс. Наперед дякую!
Dj Slon и Катя - Я Не Дам
в -Google-
Дякую!!!
Років 2 назад то на діскотеках ішла просто на ура, ура, ура. Десь до року часу по деяких місцях з плюса вмикав і публіка була в захваті. Ну а коли зараз в живу зазвучить то і ще піде, а особливо десь на весіллі. Рекомендую взяти в репертуар. Тільки зі словом "Москва" в тексті треба щось зробити, чимось замінити )))) Дякую за фонограму.
В мене є крутий баян,
Заздрить хай мені Білан!
В нього є крутий баян,
Заздрить хай йому Білан!
Навіть я, як не крути,
Кращим є за Тіматі!
Навіть він, як не крути,
Кращим є за Тіматі!
приспів
Я не дам, я не дам, я не дам, і не проси!
Я не дам за сто грам, ні за кільо ковбаси.
Ти доляри готуй, добре їх перерахуй ,
І тоді я вже побачу, чи козак ти, а чи хто!
програш
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
Сочі, Пенза та Москва.
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
Хочуть тебе років два.
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
Ну а ти усім твердиш,
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
З москалями ти не спиш.
приспів
Я не дам, я не дам, я не дам, і не проси!
Я не дам за сто грам, ні за кільо ковбаси.
Ти доляри готуй, добре їх перерахуй ,
І тоді я вже побачу, чи козак ти, а чи хто!
Програш-Приспів –2 Програш- Приспів -2
===================
Можна в принципі замінити другу стрічку приспіву:
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
Оці хлопці обидва.
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
Хочуть тебе років два.
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
Ну а ти усім твердиш,
ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля,
З москалями ти не спиш.
Дякую! Прикольно.
Привіт!От проредагував слова...От Вам мій варіант під виключно чоловічий вокал...Кому до вподоби-вперед....
Ти не даш...
вст: -3.21
//Ти не даш, ти не даш, як би я і не просив!
Ти не даш за сто грам, ні за кільо ковбаси.
Ти доляри готуй, добре їх перерахуй,
І тоді ти вже побачиш, чи козак я, а чи хто!//2-р.
Пр-ш: -2.35
1.В мене є крутий баян, заздрить хай мені Білан!
Як заграю я на нім тай позаздрить він мені!
Навіть я, як не крути, кращим є за Тіматі!
Реп читати я не звик та просити все ж привик!
Пр-в: зразу.....
Ти не даш, як би я і не просив!
Ти не даш за сто грам, ні за кільо ковбаси.
Ти доляри готуй, добре їх перерахуй ,
І тоді ти вже побачиш, чи козак я, а чи хто!
Ти не даш, ти не даш, як би я і не просив!
Ти не даш за сто грам, ні за кільо ковбаси.
Ти доляри готуй, добре їх перерахуй ,
І тоді ти вже побачиш, чи козак я, а чи хто!
Пр-ш:
Ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля, оці хлопи обидва.
Ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля, хочуть тебе років два.
Ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля, ну а ти усім твердиш,
Ля-ля-ля, ля-ля-ля-ля, з москалями ти не спиш.
Пр-в:
Ти не даш, як би я і не просив!
Ти не даш за сто грам, ні за кільо ковбаси.
Ти доляри готуй, добре їх перерахуй ,
І тоді ти вже побачиш, чи козак я, а чи хто!
Ти не даш, ти не даш, як би я і не просив!
Ти не даш за сто грам, ні за кільо ковбаси.
Ти доляри готуй, добре їх перерахуй ,
І тоді ти вже побачиш, чи козак я, а чи хто!
Пр-ш: Пр-в: //2-р.









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!