Акцент
В серці мені грати
|
|
Опис:
Ще одна цікава і весела музична композиція виконавця Акцент, співайте на здоров'я.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
1-й куплет: Ма кохана, ма єдина, гдє тєбє шукач мам Даваш мі, шалоне хвіле, так, добже биво нам Пєйкне о читве, чарне аж побжет здобивавуй мнє. Скабвач серце і, зоставівашь мі, тилко в свова те. ПРИСПІВ:- 2р. Ай, яй, яй в твоіх очах мізерай Ай, яй, всерцу мі грай. Ай, яй, яй, цомаш собє повідай Ай, яй, єща мі грай. 2-й куплет: Муй кохани, муй єдини, могвой зе мнов бичь Так кохавам, так вєживам, дішь нєма ми ніц. Пєнькне о четве, так завьобви мнє тенске ноц сій дже Чи ти нє вєже, тилко єднов кцеш інцо вашь нє мнє. ПРИСПІВ: - 2Р.
Плюсовий запис
Коментарі:
Дайте плюс!?
Або дайте ссилку на плюс...
Ось, вже є.
А текст? Переклад?
Додайте,будь ласка,переклад пісні,бо дуже гарна мелодія,а слів я не можу зрозуміти.
Напишу трішки пізніше.
Ну то коли вже,пане zavalkevych,настане те "трішки пізніше" ?Будь ласочка,дуже потрібні слова !
Перекладу нажаль немає, а польський текст напишу.
Якби я розуміла польську,то я б не просила у Вас текст
(малось на увазі український),адже плюсовий запис є.Я розчарована.









Останні коментарі
Вася: Дякую
ruslan_mamedovv65: Дякую!+5
Romaste: Щиро дякую!
Slavik: ЯКБИ БУЛА ТАКА ЛАСКА ТРОШКИ ЗМІНИТИ САНЯ Я БИ ДУЖЕ ТІШИВСЯ І ДУМАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я. ЩЕ КОЛИСЬ ГРАЛИ НА ЖИВО СТАРАЛИСЬ КОПІЮВАТИ ЗАРАЗ ВСЕ ІНАКШЕ Є ВИБІР.
Slavik: ДАВНО ХОТІВ ПРОСИТИ САНЮ НЕСТЕРА ЗРОБИТИ КАВЕР НА СТОЖАРИ ВСЕ ГАРНО АЛЕ САКС ТРОХИ МІШАЄ АЛЕ ДЯКУЮ
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: ЧУДОВА КОМПОЗИЦІЯ ! ДЯКУЮ!!!
OksiShu: ДОБРОГО ДНЯ, ПІДКАЖІТЬ ЧИ МОЖНА ПОЧУТИ ВИКОНАННЯ?
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Неякісна задавка.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
vladsavramuz: Дякую!
vladsavramuz: Дуже гарна робота!
RimskiyIvan: ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!
altair : сакс у заспіві мішає співати, і взагалі таке враження це інструменталка (перебор із саксом)
Jordzh: Липнева ніч накрила все село Колгоспники всі геть позасинали Заснув у своїй буді пес Рябко Колише вітер прапор на сільраді А через наш паркан, лізе якась сволоч Хто це мамо, мамо, хто це?! Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня В лівій руці він тримає ножа Суне під серце, , зроби тільки крок Ріже сволота маківку жилєтков В шприц набирає сок А потім він прийде до лісу Ватру розпалить, отраву зварить Натєгне на голову мішок с целофану Ляже і заторчить Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня В школі вчителька казала Жи б ви всі запам'ятали Як побачиш наркомана То бий його як таракана Гей, Стефо, буди чоловіка Гей, баба Рузя, біжи до голови Гей, сусіди, беріть сокири в руку Від людського гніву наркоманам не втекти Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Romaste: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!