Алла Івашина
ХАЙ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
|
|
Опис:
ПИСАВ НА NEXUS .ДО ОРИГІНАЛУ ДАЛЕКО ТА НА ХАЛТУРІ ПРОБУВАВ - ІДЕ СУПЕР...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Плюсовий запис
Коментарі:
мОЛОДЕЦЬ ІГОР.
супер для початку
можна плюс дякую
http://allaivashyna.com.ua/main плюс тут
"День народження"
муз. А. Івашина
На незбагненному цім світі,
Де на долоні все, як є -
Вам День народження привітно
Сьогодні руку подає.
В цей день Вас щиро привітають
Колеги, друзі і рідня.
Здоров'я, щастя побажають
І море радості щодня.
Приспів:
Хай в день народження зійде зоря
Душа сто літ хай буде молодою.
Хай Вам рясні колосяться жита.
Джерела б'ють цілющою водою.
А щира радість, успіх і краса
Паде до ніг, немов вишневий цвіт,
Життя малює з буднів чудеса,
Господь дарує многа-многа літ.
Троянди у рясній росі,
Палкого сонця поцілунок,
Весну у всій своїй красі.
Прийміть, як щирий подарунок.
А щоб чудове Ваше свято
В душі лишило добрий слід,
Прийміть від нас Ви цю присвяту
Й живіть, як мінімум, - сто літ.
Приспів:
Гарнезно!!!Давненько щось таке хотілось)дякую!!!
Спасибі!!! КЛАСНО!!!
Дуже гарно...Дякую...
Аж морозець по шкірі пробіг на многая літа))) Дякую!!! І вам многая літа за матеріал!!!
користуйтесь на здоров,я...
Ігорку МОЛОДЕЦЬ!!!
Супер!!!)
IGORA----KLASSS
клас)))))
КЛАС
Дякую!!!
Дяккую.
супер
дуже-дуже гарно дякую!!!
Класна пісня. Дякую)))
Молодчина!Так тримати!
ПРОСТО БОМБА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! КЛАС!!!!!!!!!
супер річ...
Молодчина, спасибі велике!
Дякую за гарну пiсню. Так тримати.
ШИКАРНА ПІСНЯ =) ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ
Дякую!!!
СУПЕРОВА ПІСНЯ!!!
Супер...Зробіть ще щось Алли Івашиної, у неї дуже багато гарних пісень)
Дякую! Дуже красива і потрібна пісня)))
Професійна робота. Респект. лабух Микола
Дуже гарна!!!!А часом мінусовочки "Загадаю бажання" Алли Івашиної не має у вас? дуже-дуже треба
Супер)Часом не маєте пісні"Батькам"Алли Івашиної?
пісня "Батькам" є на сайті musicov.net/?song Алла Ивашина там і мінус
ДЯКУЮ ДУЖЕ ЗА ГАРНУ ПІСНЮ .
ДЯКУЮ
Дякую !
ДЯКУЮ СУПЕР
Дякую)))
ДЯКУЄМО.
Дякую)
чому не можна скачати?
Дякую!!!!!!!!!!!!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!