Альоша
Alyosha - Калина (back)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
00:05
Я зустріла й полюбила.
І з’явились у мене крила.
Сіли ми разом під калину.
Рахували зорі.
Моє кохання, мої надії.
То були тільки мої мрії.
Не залишай мене одну.
Не загуби любов мою.
00:24
Приспів:
Калина калина — нагадала мені.
Калина калина — очі зелені.
Червона калина тобі нагадає.
Що твоя дівчина вдома тебе чекає.
01:04
Куплет 2:
Я кохаю, я не знаю, чи повернешся за мною.
Тобі я серцем заспіваю, як тебе кохаю.
Моє кохання, мої надії.
То були тільки мої мрії.
Не залишай мене одну.
Не загуби любов мою.
01:26
Приспів:
Калина калина — нагадала мені.
Калина калина — очі зелені.
Червона калина тобі нагадає.
Що твоя дівчина вдома тебе чекає.
Bridge:
02:06
Я тану під лагідний голос.
Сгораю від кохання.
Від бажання.
Калина, це все що лишилось.
Це вперше і в останнє.
Калина!
02:44
Приспів:
Калина калина — нагадала мені.
Калина калина — очі зелені.
Червона калина тобі нагадає.
Що твоя дівчина вдома тебе чекає.
Коментарі:
Дякую!!!
Клас!!!!!
Чудово!!!Дякую!!!
якщо треба в іншій тональності - пишіть, зроблю
Дякую
Дякую!!!
Клааасссс))))Велииике дякую!!!!!
дуже гарно! дякую
Чому коли натискаю кнопку "завантажити", то переходить на чорне вікно і просто відтворюється запис?Так з кожною піснею на сайті(
дякую
zeal, активуй Adobe Flash Player у браузері
Дякую!!!!
Дякую!
Щиро дякую)))
zickovich, дякую!!!
Щановні,для (Zeal):,не знаю, як у вас а я наводжу на відтворення запису, та правою кнопочкою мишки вибираю "Сохранить аудио как" Підписую та зберігаю в "загрузки" або куди душа бажає. От і все. Так, чомусь немає загрузки такої, як була раніш. Напевне вся справа у "Adobe Flash Player".Можливо немає конфігурації нового оновлення на даний продукт і все.Трохи незвично але звикнути можна до всього...До речі у мене це плеєр (оновлення останнє) активований у браузері. Просто браузер не підтримує даний формат самого оновлення, або тільки частково його активує,по своєму.А ОС windows XP SP3. Можливо і не підтримує...Всім удачі.
Дякую!!!
Дякую
Дякую! Супер!
дякую
супер-дякую!!!
Дякую.Суперова.
Дякую!!!
????
Дякую
Дякую
Пісня чудова,але висока... не всі потягнуть, то як можете зробити в нижчій тональності - будемо дуже вдячні)
Будь ласка! Нище на півтора або два тона.БУДУ ВДЯЧНИЙ БЕЗМЕЖНО .uavorina@gmail.com
дякую:)))
чому не завантажується?
Якщо можна нижчу на півтона або тон. Дякую! Maryana27@i.ua
якщо можна і мені на два тони нижче. Велике дякую. olja.janiv@ukr.net
Дякую!
Дякую
дякую!
Дякую ! Дуже классно!
ДЯКУЮ ЗА ПІСНЮ.МОЖНА ОПУСТИТИ НА 1.5 ТОНА










Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
Belelya: Дякую!
Howplay39: Дякую дуже але високо
shynrilama: Дуже дякую!!!Можливо маєте ноти?
shynrilama: Дякую!!!
Гринів Міша: «Життя летить» Дмитро Волканов. Слова і музика:Дмитро Волканов. Програш. 1.Життя летить і час проходить, Шукаю сенс,та не знайду. Лише любов за мною ходить На щастя,чи на біду..,на щастя,чи на біду. Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? 2.Життя летить,крізь нас минає, Цілують хвилі кораблі. Лише любов мене тримає На цій жорстокій землі,на цій шаленій землі.О-о! Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Програш. Приспів: (2-га частина). …І хай навколо розквітається весна, Та не моя на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Coda.
shynrilama: Дякую за чудові мінуса для акордеона!!!
SergioBrat: Дякую
Людмила Мамчур: Знову тебе стрічаю я Наче синицю в саду І радість душі зачаяну До тебе, кохана, знайду Знову тебе покличу я Через розлуки й літа Шлях нам зорею помічено До тебе, любове святаКохання Приспів: Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Знову тебе голублю я В мріях своїх молодих Все, що ми серцем любимо В наших надіях земних Знову в тобі воскресну я Мов калиновий вогонь Де зорі, вчаровані веснами Упали до наших долонь Приспів: (2) Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Програш Приспів : Зорепад, зорепад Над землею зорепад А кажуть, що - пора кохання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання Зелен сад, зелен сад Засвітився в зорях сад Неначе цвіт мого жадання
sergeypopadyk: Хто ще користується таким нафталіном?
ogorodnikviktor: https://www.youtube.com/watch?v=G95R9dr5aEM
kampazitor: Дякую!
boss1973: Щось дуже схожа на Петросова-Кайфуєм )
Fikret: Дякую!
Fikret: Дякую!
Роман Хижняк: Дякую!
Роман Хижняк: Дякую!
Петро Шмідт: дякую
Aleksandriks: супер!
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.
Вася: Дякую!
OLEX12: Дяка!
Петро Шмідт: дякую
Петро Шмідт: дякую
Dozuk1966: Файно !!! а без бек
Konovalst: Дякую вам,і попросив би версію без беків (якщо маєте таку змогу звісно)
Dozuk1966: Файно !!! а без бек
V07a01lera: Дякую !