Альоша
Alyosha - Калина (back)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
00:05
Я зустріла й полюбила.
І з’явились у мене крила.
Сіли ми разом під калину.
Рахували зорі.
Моє кохання, мої надії.
То були тільки мої мрії.
Не залишай мене одну.
Не загуби любов мою.
00:24
Приспів:
Калина калина — нагадала мені.
Калина калина — очі зелені.
Червона калина тобі нагадає.
Що твоя дівчина вдома тебе чекає.
01:04
Куплет 2:
Я кохаю, я не знаю, чи повернешся за мною.
Тобі я серцем заспіваю, як тебе кохаю.
Моє кохання, мої надії.
То були тільки мої мрії.
Не залишай мене одну.
Не загуби любов мою.
01:26
Приспів:
Калина калина — нагадала мені.
Калина калина — очі зелені.
Червона калина тобі нагадає.
Що твоя дівчина вдома тебе чекає.
Bridge:
02:06
Я тану під лагідний голос.
Сгораю від кохання.
Від бажання.
Калина, це все що лишилось.
Це вперше і в останнє.
Калина!
02:44
Приспів:
Калина калина — нагадала мені.
Калина калина — очі зелені.
Червона калина тобі нагадає.
Що твоя дівчина вдома тебе чекає.
Коментарі:
Дякую!!!
Клас!!!!!
Чудово!!!Дякую!!!
якщо треба в іншій тональності - пишіть, зроблю
Дякую
Дякую!!!
Клааасссс))))Велииике дякую!!!!!
дуже гарно! дякую
Чому коли натискаю кнопку "завантажити", то переходить на чорне вікно і просто відтворюється запис?Так з кожною піснею на сайті(
дякую
zeal, активуй Adobe Flash Player у браузері
Дякую!!!!
Дякую!
Щиро дякую)))
zickovich, дякую!!!
Щановні,для (Zeal):,не знаю, як у вас а я наводжу на відтворення запису, та правою кнопочкою мишки вибираю "Сохранить аудио как" Підписую та зберігаю в "загрузки" або куди душа бажає. От і все. Так, чомусь немає загрузки такої, як була раніш. Напевне вся справа у "Adobe Flash Player".Можливо немає конфігурації нового оновлення на даний продукт і все.Трохи незвично але звикнути можна до всього...До речі у мене це плеєр (оновлення останнє) активований у браузері. Просто браузер не підтримує даний формат самого оновлення, або тільки частково його активує,по своєму.А ОС windows XP SP3. Можливо і не підтримує...Всім удачі.
Дякую!!!
Дякую
Дякую! Супер!
дякую
супер-дякую!!!
Дякую.Суперова.
Дякую!!!
????
Дякую
Дякую
Пісня чудова,але висока... не всі потягнуть, то як можете зробити в нижчій тональності - будемо дуже вдячні)
Будь ласка! Нище на півтора або два тона.БУДУ ВДЯЧНИЙ БЕЗМЕЖНО .uavorina@gmail.com
дякую:)))
чому не завантажується?
Якщо можна нижчу на півтона або тон. Дякую! Maryana27@i.ua
якщо можна і мені на два тони нижче. Велике дякую. olja.janiv@ukr.net
Дякую!
Дякую
дякую!
Дякую ! Дуже классно!
ДЯКУЮ ЗА ПІСНЮ.МОЖНА ОПУСТИТИ НА 1.5 ТОНА









Останні коментарі
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!
kumenichi: дякую