Ангелія
Гуляночка
|
|
Опис:
Мінус зроблений в Fl Studio та не претендує на оригінал так як на фоні використаний плюс за для бек-вокалу.
Нижче буде посилання на авторство (відеозахват з монітору та не зжатий WAV файл)
Створений 1 липня 2016р.
Розмір мінусу Wav файлу 36 349 602 (байт)
Time 3:27
Копія створена на сайті ВКМ онлайн під таким жа аккаунтом, з такою ж аватаркою та оформленням (згідно можливостей сайту ВКМ)
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Обрядова
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
Текст пісні:
На городі бузина
Така білА як і я
Хто йде - не мине
Поцілує мене
Приспів:
Гуляй, гуляночка
Яка мати, така й дочка
Яку мати дочку мала
Таку й дочку годувала
Ой, гуляла молодиця
Як не мала свого Гриця
А як Гриця покохала
Та й гуляти перестала
2
На городі бузина
Виросло коріння
А хто мене поцілує
Заробить спасіння
-------------------
3
Ой, мамцю моя,
Дайте погуляти
Лихо, горе притопчу
Щоб його не знати
Приспів
4
Ой, заграйте музиченьки
Гарну польку, веселеньку
Не дивіться, люди скоса
Танцювати буду боса
Приспів
5
Ой, музики, ви, музики
Музиченьки грайте
Витоптала черевики-
То другії дайте
Ой заграй іграчу
Бо я тобі заплачу
А я тобі заплачу
Гарну курку чубату
Приспів (з рітенуто)- сповільнено
Коментарі:
Посилання для підтвердження авторства створення даного мінусу
Відеозахват з монітору - https://youtu.be/ybJkReigVyo
Думаю бажаючі будуть - WAV файл - https://yadi.sk/d/R9zIy2tX3GxGnd
Скріншот проекту - https://yadi.sk/i/wpU3t3Dp3GxHHh
Ось тут http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D1%96%D1%8F/rec/40799/?c=264758
Користувач просто так взяв і виклав мій же мінус під своїм аккаунтом. При цьому тут же був мій але його чомусь видалили. Вище надані посилання для модераторів та прохання сприяти вирішенні цього питання.
Є багато чого чим поділитися з користувачами але ж не таким способом
Думаю людяність таки візьме верх. Для питань, якщо не відповідаю тут - частіше в скайпу сиджу. SOUND2012 будь ласка. Відповім та допоможу всім (безкоштовно)
Шановний Володимире SoundStudio, на жаль, привичка красти і привласнювати собі, ще має місце. На жаль!!!
Але нічого не робити то не є вірно. Мовчати не буду. Нічого









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!