Бабкін Сергій
Моє кохання
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Master.
Текст пісні:
Я тобі не брат
Ти мені не сестра
Між нами інколи буває напруга гостра
Серед усіх витрат
Ця незгасна гра
Ми наче Боні і Клайд
Або клан Коза Ностра
Я зберігаю все,
Що переміг з тобою.
Мій корабель твій парус несе
І ми як ОЄ "не здамося без бою".
Шари нашої щільної сфери
Захищають цей світ від омани
Розсипляться попелом всі люцефери,
Бо ми кохання свого наркомани.
Це мене підсилює
Це мене націлює
Притуляє близько до себе і майже цілує
Це мене підпалює
Це з ніг мене звалює
Полює на мене обнулює і знову малює
Я під тебе заточений
Мене для тебе розлочили
Кожен день тобі приурочений
З тобою на успіх приречений
Моє вітання
Моє кохання
Моє спасіння
Моє насіння
Моє питання
Моє останнє
Моє видіння
Моє проміння
Моє вітання
Моє кохання
Моє вітання
Моє кохання
Коли ти де інде йдеш
Для мене це ніби таємний знак
Я лише твій кортеж
Ти - нескінченно безмежний смак
Проникаючи в твій світогляд
Я чую як стегна стогнуть
Ми стрибаємо у свою безодню
І залишаємось там назавжди
Це мене підсилює
Це мене націлює
Притуляє близько до себе і майже цілує
Це мене підпалює
Це з ніг мене звалює
Полює на мене обнулює і знову малює
Я під тебе заточений
Мене для тебе розлочили
Кожен день тобі приурочений
З тобою на успіх приречений
Моє вітання
Моє кохання
Моє спасіння
Моє насіння
Моє питання
Моє останнє
Моє видіння
Моє проміння
Моє вітання
Моє кохання
Моє спасіння
Моє насіння
Моє питання
Моє останнє
Моє видіння
Моє проміння
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!
Чекаю на критику :)
Як на мене, то ДУЖЕ кльово!) дякую!
Фест! Дякую!
Досить добре,але є нюанси по басу(він не зібраний а мазаний)і бас бочку зробити би більш обємнішою.Можна і дробовик замінити на більш живіший.Дякую
Мені здається, якщо я зроблю бас трохи коротшими нотами, то він буде надто куцим. А щодо дробовика - так я його зажав компресором, бо він за довжиною надто довгий був. Бочка ніби в порядку. Куди ж ще об'ємніше?
Таке враження що на басу стоїть холл!!!Можливо поміняти сам войс басу на біль чіткіший та зібраніший.Все пізнається в порівнянні.Дякую
ОК! Спробую.
Дякую
Дякую.
Дякую









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!