Барви Смт Рокитне(Ансамбль)
Привітальна
|
|
Опис:
Аранжування Олександр Федоренко(DJ Muz-Avtor), виконує народний ансамбль "Барви" СМТ Рокитне Київської обл. Більше корисної інформації дивіться у моїх мінусовках!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Патріотична
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Хор
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую за чудові пісні! Слухав вашу пісню "Ой,варенички у
сметані".Сподобалась,тільки мінус не співпадає із плюсовкою по гармонії.Чи може я щось не розумію? Підкажіть,будь ласка.
Молодці! Велике спасибі скиньте будь ласка плюс. на
kingleonvasya@gmail.com
Це і про наше Рокитне пісня!Вишліть будь-ласка плюс на tarasovskii54@mail.ru
ФАЙНА ПІСНЯ.
Дякую Вам за чудову роботу.Вишліть Будб-ласка плюсовку
maestro1366@mail.ru
скиньте будь ласка плюс. на zinevichvladimir@ukr.net
Дякую!
ПРИВІТАЛЬНА
Колоситься щастям наше Придніпровья
Пісня в небо лине аж за небокрай
//Усім добрим людям зичемо здоровья
Вас вітає щиро Рокитнянський край !// 2р
Ми бажаєм миру ,злагоди ,любові
Вільна Україна в щасті розквітай
//Хай рясніють в полі врожаї чудові
Вас вітає щиро Рокитнянський край! // -2р
Речетатів:
Мій рідний край у золоті колосся
На неосяжнім просторі ланів
Ти всім гостям як здавна повелося
На рушнику підносять хліб і сіль!
Усім добрим людям зичемо здоровья
Вас вітає щиро Роктнянський край !
Чудова пісня. Вишліть, будь ласка, плюс на ел.адресу inna.nepsha@yandex.ua
скиньте будь ласка плюс на tama-elen@mail.ru
Дякую! Будь ласка плюс на dmitriymulik@gmail.com
Дякую за плюс!
ЧУДОВО!!!!!!!!!!!!!!!!
скиньте будь-ласка плюс на lida.zila@mail.ru
Гарна пісня. Можна плюс на skidan-@mail.ru ?
Дякую.
Пишу якісні мінусовки під заказ від 20 грн за шт. як з нот так і з мп3 запису, також оригінальні аранжування на Ваші чи відомі пісні, якщо зацікавив, або є питання, звертайтесь!!! Більше корисної інформації дивіться у моїх мінусовках!
Чудова пісня !Як що можна скиньте плюс на demajura@rambler.ru
Дякую!
Гарна пісня. На будь-яку програму. Скиньте будь ласка плюс i.tolkachenko@mail.ru
Дуже гарна пісня! Можна плюс bojchenko.74@mail.ru
це чудова робота!!! щиро Вам дякую!!!!
скиньте, будь-ласка, плюс anatolsj.semenyuk@mail.ru Щиро Вам дякую!
Можна плюс niesipenko@mail.ru
можна і мені плюсик,дуже файно.innamazan2011@mail.ru
Можна плюс sereda-79@mail.ua
добрий день скиньте будь-ласка пісню "Гарна" плюс і мінус:) на Banego@yandex.ua
Плюс неспівпадає з мінусом.
Гарна пісня! Скиньте будь ласка плюсик tan4ka74@mail.ru
Шановний маестро будьте ласкаві пришліть партітуру на цю пісню на адресу 91Ludmila@ukr.net
Можна плюс kopilniy@ukr.net
можна плюс tania0108ukr.net
скиньте будь ласка плюс і ноти, якщо є lida.zila@mail.ru
Доброго дня, гарна пісня, а можна скинути плюс на dersbkboss@gmail.com
Можна плюс katya27051995@ukr.net
дякую чудова робота!
Гарно дякую.
будь-ласка скиньте плюс bayanistanton@gmail.com
можна плюс uravalah8
можна плюс uravalah8@ukr.net
Деже гарно!!! Скиньте будь ласка плюс uewekzr@ukr.net
А можна плюс на закріпити на сайті , для зручності..Дякую)))
Плюс "Черемшина" :(
Я б також дуже б просила плюс собі на пошту. Буду щиро вдячна. Kynalmarina@bigmir.net
До чого Стелла Джанні?









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !