Баритон (Тріо)
Прелюдія 2
|
|
Опис:
Твір заново відредагований,що не звучало,заважало - видалив. Для учнів музичних шкіл і не тільки...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Твір на конкурс
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Дякую! пане Дмитро - ваші виставлені твори вже в роботі..Від керівника самодіяльного народного дух. оркестру - окрема подяка..
Пане Дмитре прийміть мою шану і повагу, велику справу робите для розвитку духової і не тільки музики, є брак ансамблів для широкомундштучних, особливо шкільного рівня, проте, гадаю, російську класику недоцільно викладати та й популяризувати саме на цьому сайті, можливо на нотному ресурсі Бориса Тараканова, партіті.ру або подібних.
Ваш талант потрібен для аранжувань, оркестровок, перекладів саме творів українських композиторів, котрих тільки у вікіпедії нарахували вже першу тисячу...
З повагою, Ю.Островський.
Пане Юрію,дякую за добре слово,але що до популяризації російської музики, хотів би сказати, що творчість С.Рахманінова це надбання світової музичної культури і саме його талант розквів після більшовицького перевороту,коли він був змушений покинути Росію...Я думаю,що львівський сайт тільки виграє,якщо на його сторінках будуть появлятись справжні музичні твори, не "двері впали-двері встали" і наша молодь ввібравши в себе кращі такі зразки показала,що ми є Велика Українська Нація!!!
Толерую, пане Дмитре, мав наувазі не "двері", а Бортнянського,Березовського,Веделя.........................................................................................Івасюка.... Популяризацією світової музичної культури займається увесь стурбований світ, ми ж славні нащадки наших безіменних пращурів не маємо талану відшукати і відродити власну частку тієї культури. Попросив у майже півтори сотні музикантів-викладачів з вищою освітою пригадати хоча б десяток прізвищ українських художників... італійців і росіян - хоч двадцять - власних????????? Третьякова знають всі - про Терещенків, Ханенків ледве хто чув... Колега підсумовує: "сталось так, що Моцарт,Бах,Бетховен народились не в Україні" Помиляєтесь шановні, таки народжувались! Біда у тім, що ми про них маємо мізерні відомості, котрі переважно знищені, або зберігаються в галузевих архівах, доступ до яких за українським законодавством мають виключно найближчі родичі, що покинули наш грішний світ ще в минулих сторіччях...
Музикантові Вашого гатунку, шановний пане Дмитре, сам Господь Бог призначив відроджувати і творити власне, прислухайтесь до Нього та й до власного сумління.
З повагою, Ю.Островський.
P.S. Тема "Венеціанського карнавалу" - "двері", та як майстерно вирізблені, обрамлені і вицяцькувані! (маю наувазі тему з варіаціями у гарному виконанні, Ви духовик, знаєте про що йдеться).









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!