Барчук А.
Катерино, відчини-но!
|
|
Опис:
Будьте уважні! Програш який звучить спочатку - це мелодія приспіву. Програш, що наприкінці - це мелодія заспіву.
Автор і композитор: Самардак Леонід, м. Здолбунів
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Сільське кохання
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Rock&roll.
Текст пісні:
Gm
-Програш приспіву-
З тобою ми зустрілись випадково -
Не пам'ятаю що то був за день.
Пригадую, що був я п'яний знову -
перед твоїм вікном стояв як пень!
Коли в дворі загавкотів собака,
Я похилився і під браму впав.
Ти вийшла на поріг спитавши зляку:
- "Хто ж там посеред ночі завітав?" -
Катерино, Катерино! Нащо браму зачинила на замок?
Катерино, відчини-но! І скажи своїй собаці - щоб замовк!
Це я - Петро, - вертаюсь з потусовки.
Нам Елтон Джон налив по гранчаку.
Та їхнє бренді гірше самогонки.
Він вдув сивухи літру не одну.
Ми Елтона закинули на воза -
На конях він доїде у Нью - Йорк
А ми з Омельком знов пішли у лози
І випили за український рок!
Катерино, Катерино! Нащо браму зачинила на замок?
Катерино, відчини-но! І скажи своїй собаці - щоб замовк!
-Програш заспіву-
Катерино, Катерино! Нащо браму зачинила на замок?
Катерино, відчини-но! І скажи своїй собаці - щоб замовк!
Плюсовий запис
Коментарі:
хотілось послухати а ще краще скачати плюсик ??!!хороша мінусовочка рок-н-рольчик добрий !!!моя адреса=nikosol@ukr.net - завчасно дякую !!!
Дякую! Давно шукав, Цю пісню колись зі своїм гуртом співали. Здається то виконання "Бункер-Йо", але можу помилятись, давненько то було. І ще раз ДЯКУЮ!
можна плюс....
Привіт усім !! Автор ції пісні я Самардак Леонід м. Здолбунів вона була написана в далекі 80-ті роки. Гурт Жнива трішки переробив слова і виступав з нею на "Червоній руті" а оригінальні слова були такими:
***КАТЕРИНА***
З тобою ми зустрілись випадково
Не пам'ятаю що це був за день
Лиш згадую, що був я п'яний знову
Біля твоїх воріт стояв, як пень.
Коли в дворі загавкала собака
Я похилився і під браму впав
Ти вийшла на поріг і з переляку
Тобі я свою пісню заспівав.
ПРИСПІВ
Катерино, Катерино
Нащо ж браму зачинила на замок
Катерино відчинино
І скажи своїй собаці , щоб замовк
Катерино, Катерино
Нащо ж браму зачинила на замок
Катерино відчинино
Може разом затанцюєм рок-енд-рол.
З тих пір не можу жить без алкоголю
Не кинув пити це прокляте зло
Щовечір зустрічаюсь я з тобою
Щоб разом зтанцювати рок-енд-рол
Та тільки лиш не замовка собака
Коли під браму підповзаю я
Ти вийдеш на поріг і з переляку
Звучить для тебе пісенька моя
ПРИСПІВ
ПЕРЕГРА
ПРИСПІВ
А за мінус дякую . Перегра гралась в рокенролі. А так досить пристойно. Ми ще грали їїна живо з гітарою в перегрі.
Доброго дня) Дуже приємно познайомитись з автором! Який, виявилось, світ тісний)))
Так, а плюс хтось скине? Я в інтернеті не знайшла. Скиньте, будь ласка, посилання хоч, або сюди завантажте, щоб почути. Дякую.
Я записав + на скору руку так як співали у 80 на цей мінус, але змушений був дорізати другу частину приспіву, можливо не якісно підрізав але вибачайте зараз спробую скинути плюс якимось шляхом.
Виставте електронки скину +









Останні коментарі
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!