Бема Андрій
Ти не та
|
|
Опис:
Подарунок від автора композиції А.Беми
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
Ти не та
Знову літо відійшло, осінь чарувала нас.
Все найкраще що було, листям опадало вниз.
І нічого не кажи, все я зрозіміти встиг.
Ти не та, яку любити міг.
Приспів
Я незнаю що сказати, не питай мене.
І холодні стали ночі втратив, я тебе...
Не спитаю я у долі, що зробив не так.
Стали дні пусті і довгі, змиритись треба нам.
Думав, я що ми з тобою будемо завжди разом.
І мелодію життя, будемо співати вдвох...
Та не сталося того що, зірки гадали нам.
Розійтись, судилось нам.
Коментарі:
Фонограма на 5!.Дякую!.
Дякую
Дякую.
Назар гарно дякую
То А.Бемі дяка і шана , моя справа за малим . Але все одно приємно , немає за що .
Гарно Молодець...Дякую.
Суперово!!!
Друзі знайшов в себе плюс цієї композицій виконує ніби гурт друзі можу поділитись кому потрібно
Дайте будь ласка + на dikprapor@ukr.net
http://vk.com/audios35730210 силка на плюс не можу закинути на dikprapor@ukr.net
Дуже гарно дякую!!!
ПІСНЯ ГАРНА. А САМ БЕМА-ЦЕ НЕ АВТОР,НЕ КОМПОЗИТОР,НЕ МУЗИКАНТ.НІ ГОЛОСУ НІ СЛУХУ У НЬОГО НЕМАЄ,ПРОСТИЙ ПАЦАН З РАВИ-РУСЬКОЇ ЯКИЙ НЕ РОЗБИРАЄТЬСЯ НАВІТЬ НА МІКШЕРНОМУ ПУЛЬТІ(ДЕ ВИСОКІ А ДЕ НИЗЬКІ ЧАСТОТИ).. НА НЬОМУ ПРОСТО ЗАРОБЛЯЮТЬ ГРОШІ..
Дякую
Дякую!!!
андрій салдат:
Цікаво!А як на вашу думку можна заробляти на такому"бездарному"виконавцю???
Плюс тут.https://muzofond.com/search/%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B9%20%D0%B1%D0%B5%D0%BC%D0%B0
Вельми вдячний супер!
Щира подяка за фонограму виконавцю!Виконавець дуже хороший і пісні супер!Творчих взлетів!
Співайте на здоров"я !!! Народ тільки без бруду , пісні в Андрія класні , на забаві йдуть на ура + автор ділиться оригінальними власнопроплаченими мінусами.До чого тут той бруд нерозумію! Сподобалось,завантажив,виконав,маєш галочку і в кишенях не пусто.То моя така думка )))
Дякую
Гарна робота!Дякуємо і шануємо своїх талантів!
Дуже гарно - дякую.









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!