Богдан Пришляк
ТИ ВЖЕ НЕ ТА-
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Плюсовий запис
Коментарі:
Чудово! Авторові є побажання! У зазначеного виконавця є багато чудових пісень. Було б добре, якби їх подати на цей сайт.
Подальших Вам успіхів.
Я також підтримую тему!!!!
Виконавець КЛАСНИЙ!!!!
Творчих злетів, успіху!!!!
Ждемо з нетерпіням подальші ексклюзивні мінуси!!!!
Дістану фотографію твою
До неї я губами притулюся
У серця запитаю чи люблю
Без тебе я вином п’янким уп’юсь я
Заплакана біля вікна сидиш
Образи за належне ти приймаєш
Ночами своїм серцем гомониш
Надієшся терпиш та все прощаєш
ПРИСПІВ
То вже не ти, то вже не ти, і вже не та //
Бо є у тебе клітка золота //
Ти іншого цілуєш знов і знов //
Та папірці міняєш на любов // 2р.
Програш
Зустрінемось з тобою просто так
Згадаєш ти гарячі поцілунки
Чи варті твої сльози на очах
Цих дорогих нікчемних подарунків
ПРИСПІВ
Ти вже не ти, ти вже не ти, і вже не та //
Бо є у тебе клітка золота //
Ти іншого цілуєш знов і знов //
Та папірці міняєш на любов // 2р.
Програш
Дістану фотографію твою
До неї я губами притулюся
У серця запитаю чи люблю
Без тебе я вином п’янким уп’юсь я
Заплакана біля вікна сидиш
Образи за належне ти приймаєш
Ночами своїм серцем гомониш
Надієшся терпиш та все прощаєш
ПРИСПІВ
Програш 1 р.
ПРИСПІВ 1Р.
Повтор 2р ___2 ост.лінійки
Дякую!
-04:23 Дістану фотографію твою
До неї я губами притулюся
У серця запитаю чи люблю
Без тебе я вином пянким упюсь я
Заплакана біля вікна сидиш
Образи за належне ти приймаєш
Ночами з своїм серцем гомониш
Надієшся терпиш та все прощаєш
ПРИСПІВ: 2р
ТО ВЖЕ НЕ ТИ ТО ВЖЕ НЕ ТИ І ВЖЕ НЕ ТА
БО Є У ТЕБЕ КВІТКА ЗОЛОТА
ТИ ІНШОГО ЦІЛУЄШ ЗНОВ І ЗНОВ
ТА ПАПІРЦІ МІНЯЄШ НА ЛЮБОВ
ПРОГРАШ:
____________________________________________________
-03:12 Зустрінемось з тобою просто так
Згадаєш ти гарячі поцілунки
Чи варті твої сльози на очах
Цих дорогих нікчемних подарунків
ПРИСПІВ: 2р
ТИ ВЖЕ НЕ ТИ ТИ ВЖЕ НЕ ТИ І ВЖЕ НЕ ТА
БО Є У ТЕБЕ КВІТКА ЗОЛОТА
ТИ ІНШОГО ЦІЛУЄШ ЗНОВ І ЗНОВ
ТА ПАПІРЦІ МІНЯЄШ НА ЛЮБОВ
ПРОГРАШ:
____________________________________________________
-01:53 Дістану фотографію твою
До неї я губами притулюся
У серця запитаю чи люблю
Без тебе я вином пянким упюсь я
Заплакана біля вікна сидиш
Образи за належне ти приймаєш
Ночами з своїм серцем гомониш
Надієшся терпиш та все прощаєш
ПРИСПІВ: 2р
ТИ ВЖЕ НЕ ТИ ТИ ВЖЕ НЕ ТИ І ВЖЕ НЕ ТА
БО Є У ТЕБЕ КВІТКА ЗОЛОТА
ТИ ІНШОГО ЦІЛУЄШ ЗНОВ І ЗНОВ
ТА ПАПІРЦІ МІНЯЄШ НА ЛЮБОВ
-00:43 ПРИСПІВ:
+
ТИ ІНШОГО ЦІЛУЄШ ЗНОВ І ЗНОВ
ТА ПАПІРЦІ МІНЯЄШ НА ЛЮБОВ
Зроблено настільки просто і приємно, що хочеться слухати та співати.Щасти Вам!Щиро дякую!Творчих злетів!!!
Щиро дякуємо!!!
Клас!!! Дякую!
Дякую!!!
Дякую!!!
Дякую за пісню і за текст
Дякую.Просто і красиво!!!
плюсовку співае володя з рожнова
Щиро дякую!!!
Нудні тексти.
Дякую Володя!!!
Послухав пісні цього виконавця. Дійсно є багато гарних пісень!
Щиро дякую!!!
Спасибі. Ще дуже гарна пісня "Чужа дружина"
Поможіть знайти мінус помолись за мене мамо помолись.
dima.migovo@gmail.comДякую.
Пісня "Дощі" просто суперова. От коли б фонограму ....
Дякую щиро! Супер!
ТИ ВЖЕ НЕ ТА(00.34)
Дістану фотографію твою, До неї я губами притулюся,
У серця запитаю чи люблю, Без тебе я вином п’янким уп’юся.
Заплакана біля вікна сидиш, Образи за належне ти приймаєш,
Ночами своїм серцем гомониш, Надієшся терпиш та все прощаєш.
Приспів-2р.(01.05)
То вже не ти, то вже не ти, і вже не та,
Бо є у тебе квітка золота.
Мене ти цілуєш знов і знов,
Та усмішку міняєш на любов.
Програш(01.45)
Зустрінемось з тобою просто так,
Згадаєш ти гарячі поцілунки.
Чи варті твої сльози на очах,
Цих дорогих нікчемних подарунків.
Приспів-2р.(02.00)
То вже не ти, то вже не ти, і вже не та,
Бо є у тебе квітка золота.
Мене ти цілуєш знов і знов,
Та усмішку міняєш на любов.
Програш(03.04)
Дістану фотографію твою, До неї я губами притулюся,
У серця запитаю чи люблю, Без тебе я вином п’янким уп’юся.
Заплакана біля вікна сидиш, Образи за належне ти приймаєш,
Ночами своїм серцем гомониш, Надієшся терпиш та все прощаєш.
Приспів-2р.(03.05)
То вже не ти, то вже не ти, і вже не та,
Бо є у тебе квітка золота.
Мене ти цілуєш знов і знов,
Та усмішку міняєш на любов.
=========================
Приспів(04.14)
То вже не ти, то вже не ти, і вже не та,
Бо є у тебе квітка золота.
Мене ти цілуєш знов і знов,\
Та усмішку міняєш на любов.\2-р.
темп трошки добав дякую.....
ДЯКУЮ!!!
Дякую
Дякую









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!