Будейчук Володимир
За тебе все віддам (-3)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Master.
Текст пісні:
Як тебе знайти,
Я знаю так багато сонця там де ти,
Довгі ночі й дні,
Зникаєш і з"являєшся мені в сні,
Спокою нема, з моїм ти граєш серцем,
Не втікай дарма, бо там де тонко рветься,
Без переживань, і тепер моєю ти на віки стань.
Приспів:
За тебе все віддам,
Крилом зігрію ніч холодну,
За тебе все віддам,
Я п"ю кохання чисту воду,
За тебе все віддам,
Лиш підійди і слів не треба,
За тебе все віддам,
Повір моїм очам,
Моя мадонно сонячного неба.
З розуму звела,
І погляд твій влучає,
Точно мов стріла.....
В серці тільки ти,
І щоб не сталось знаю,
Буде так завжди.....
Небеса мовчать, бо судять тільки люди,
Хай мости горять, разом все рівно будем,
Не ховай любов, щоб не обманутися
як вперше знов.....
Коментарі:
Може комусь високо було в оригінальній тональності, тому понизив))))
якою програмою?
Вася Гуцул: я не занижував програмою, переписав в іншій тональності)))
Андрон-те що треба!!!
Куме, стараюсь)))))
Дякуэмо!!!
Супер!!!
Дякую!
дякую!
Дуже дякую.))
Дякую!!!
повне фуфло
Дякую.
сумно
хлопці хватить виставляти порнографію
Хуліган: ви по-моєму адресом помилились, тут такого немає тут музика. А якщо неподобається, ліпіть самі кращу)))))
А нарахунок таких як alecsand, то ви мене дістали.... замість того щоб нашпортати самому ви лізете на мінус львів, скачувати все готове... сиди і шпортай сам!!!
Мені подобається тональність добра. Дякую..
добра тональність Дякую.
Щиро дякую!
дуже дякую за фонограму давно шукав тим більше нормальна тональність і якість теж
е десь специ-спасибі!
привіт.шановні специ,е така пісня бобула" болить душа","скільки днів і скільки ночей"п.мрежука "галера",дворський"нежданна зустріч",попович"весільний розмай"ПОСТАРАЙТЕСЬ ЗРОБИТИ-ТО ДУЖЕ ГАРНІ ПІСНІ,ТАК ОХОТА ІХ СПІВАТИ,А Я ПОМОЛЮСЬ ЗА ВАШЕ ЗДОРОВЯ.ВЕЛИКЕ СПАСИБІ........
дЯКУЮ!!!!!!! Хороша робота!!!!!!!
alecsandr:повне фуфло
На жаль дійсно час від часу появлються "специ" з таким аналізом, "0" рейтингом.Хлопці шануйте роботу інших колег,помиляється кожний.Виставляєте хоча б якісь свої роботи...!!!
Щиро вдячний за роботу!!!
Щиро вдячний за роботу!!!А ті люди що пишуть фуфло то є заздрені пінгвини!
дякую!
Дякую!
Дякую
Хлопці якщо можно, зробіть гарний мінус. Поки плюс перепльовує всі мінуса. Немає того колориту, а пісня бомбезна вона заслуговує кращого.
Нащо таку парашу виставляти!
Нащо таку парашу виставляти!
Шановний не подобається не скачуйте люди старались
Чудова робота, дякую. А кому не подобається напишіть краще!!!
Хороша робота!!! Дякую!!!
Нормальок! Дякую!
ДЯКУЮ ЗА ПРОПИСКУ.Якщо маєш час пропиши будь-ласка твір. Не сумуй кохана.Наразі ДЯКУЮ.
Андрій Тимочко: Я повністю з тобою згідний. Респект таким людям.
Дякую!
Так задавлена що аш затинає невже під ню можна співати ? я в шоці....
Дякую !
Автору мінусовки - Браво!!!
А мені сподобалась. Бо оригінал такой важко витягувати
Дякую гарно
Дякую.
Дякую тональнысть в самий раз
дякую









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!