Буднік Олексій
Ой черешня,черешенька (Інструментальний кавер)
|
|
Опис:
Можливо згодиться на даний момент такий варіант.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Інструментал.
Коментарі:
Дякую !
Чи це кацапи вкрали в нас пісню чи це переспів украінською? мелодія знайома але там було шось не про черешеньку
ще шось про рюський шансон нагадує
Клас! Дякую Гаврилович!
"Петлюра"-"Ковыляй по-тихонечку"
На позицию девушка провожала бойца. Тільки швидший темп.
Всі питання до пана Олексія. З щого він робив черешеньку.
Дякую!!!
Доброго часу,
Пани Музиканти -
в маузиці лиш 7 нот,
може і схоже,
текст пісні є Український
Слава Господу
не "катруся", "яким ти був".......









Останні коментарі
VNikitin: Дякую!
VNikitin: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Велике дякую!
ruslan_mamedovv65: Щиро вдячний!+5
Billka : Дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!!!
ruslan_mamedovv65: Дуже вдячний за подарунок!+5
BIG BANNY : Дякую
V07a01lera: Дякую !
Надія гурт...Літній Тин...: саня щиро дякуєм за ваші прекрасні мінусовки ви молодець...
Chaldon228: КОЛЕГИ ДОПОМОЖІТЬ НІДЕ НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ ПІСНІ ОЙ ПОВІЯВ БУЙНИЙ ВІТЕР У ЧОЛОВІЧОМУ ВИКОНАННІ ДЕ ВЖЕ НЕ ШУКАВ !!!
Chaldon228:
chertic: бомба!
Lewik: Щиро дякую!!!
Lewik: Дякую!!!
Lewik: Дякую !!! Супер!!!
Howplay39: Дякую гарнесенько!!!
muroslav_lax29: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
Lewik: Дякую!!!
sandro_sasha: ФАЙНО ТАК ТРИМАТИ
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Щиро дякую !
V07a01lera: Дякую !
kampazitor: ДЯКУЮЮЮЮЮ!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !