Бумбокс
Люди
|
|
Опис:
Інструментальна спокійна весрсія, клавішні та гітари.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Інструментал.
Коментарі:
дякую
Якось спитала ти
Так чому ж я з тобою?
Сказав, що більш такої
На світі не знайти
Думав, ходив, аж ось
Декілька слів знайшлось
Скажи поміж сестер
Що ці слова твої тепер!
Навіть коли я не я
Ти все одно зі мною
Ось чому ти - моя
Ось чому я з тобою
Навіть коли кричу
Навіть коли ти плачеш
Гавкіт стоїть собачий
Посеред розпачу
Навіть коли болить
Терпіти сил немає
Ти мене обіймаєш
І я без крил лечу
Бідам усім на зло
Коли обоє рябоє
Ти моя, щоб не було
Ось чому я з тобою
Ось чому я з тобою
Люди ми тільки тоді
Як дуже сильно любимо
Тільки тоді, коли любимо ми
Можемо зватись людьми
Люди ми тільки тоді
Як дуже сильно любимо
Тільки тоді, коли любимо ми
Можемо зватись людьми
Скільки казати ще
Телефонуй ледащо
Навіть коли пропаща
Коли горить, пече
Навіть коли ось-ось
Ти, а не інший хтось
Нізащо не втечеш
В жилах моїх течеш
Навіть коли болить
Терпіти сил немає
Ти мене обіймаєш
І я без крил лечу
Бідам усім на зло
Коли обоє рябоє
Ти моя, що б не було
Ось чому я з тобою
Ось чому я з тобою
Люди ми тільки тоді
Як дуже сильно любимо
Тільки тоді, коли любимо ми
Можемо зватись людьми
Люди ми тільки тоді
Як дуже сильно любимо
Тільки тоді, коли любимо ми
Можемо зватись людьми
Будемо зватись людьми, людьми
Якось спитала ти
Так чому ж я з тобою?
Сказав, що більш такої
У світі не знайти
Думав, ходив, аж ось
Декілька слів знайшлось
Скажи поміж сестер
Що ці слова твої тепер
Люди ми тільки тоді
Як дуже сильно любимо
Тільки тоді, коли любимо ми
Можемо зватись людьми
Люди ми тільки тоді
Як дуже сильно любимо
Тільки тоді, коли любимо ми
Можемо зватись людьми
Люди ми тільки тоді
Як дуже сильно любимо
Тільки тоді, коли любимо ми
Можемо зватись людьми
Люди ми тільки тоді
Як дуже сильно любимо
Тільки тоді, коли любимо ми
Можемо зватись людьми









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!