Бучинська Наталія
Ріка-печаль
|
|
Опис:
Фонограма скопійована з оригіналу для загалу. Якщо вас цікавить співпраця, пишіть (ціни помірні, якість самі можете заценити)
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
Текст пісні:
Там, де розтались ти і я, там тиша навкруги
І швидкоплинна течія ламає береги.
Там райдуг спалені мости і у безмежну даль
Між берегами самоти тече ріка-печаль.
Між берегами самоти тече ріка-печаль.
А колись кохання тут текла ріка,
З вечора до рання чиста і стрімка.
З вечора до рання чиста і стрімка,
Нашого кохання тут текла ріка.
Там, де розтались ти і я, росте плакун трава
І ніжна пісня солов'я серця не зігріва.
Там, де розтались я і ти, нажаль, нажаль, нажаль
Між берегами самоти тече ріка-печаль.
Між берегами самоти тече ріка-печаль.
А колись кохання тут текла ріка,
З вечора до рання чиста і стрімка.
З вечора до рання чиста і стрімка,
Нашого кохання тут текла ріка.
А колись кохання тут текла ріка,
З вечора до рання чиста і стрімка.
З вечора до рання чиста і стрімка,
Нашого кохання тут текла ріка.
А колись кохання тут текла ріка,
З вечора до рання чиста і стрімка.
З вечора до рання чиста і стрімка,
Нашого кохання тут текла ріка.
А колись кохання тут текла ріка,
З вечора до рання чиста і стрімка.
З вечора до рання чиста і стрімка,
Нашого кохання тут текла ріка.
Нашого кохання тут текла ріка.
Коментарі:
це не оригінал, - а бог зна що..просто не можливо співати..
Не для тітушок я робив фонограму
А може це не фонограма винна, що не можливо співати?
Пане Василю, Щиро Вам вдячна за цю фонограму без беку , дуже пісня подобалася, а тепер ще й буду співати. Творчої Вам наснаги, щоб і надалі радувати нас своїми роботами!
))))) - "Фонограма скопійована з оригіналу для загалу" )))
Розвеселив ))))
А я и не чув оригиналу, але мени дуже сподобалося, особливо початок, де таких цимбал и скрипок набрали? файно! автор- композитор, и шо я в тебя такой влюблённый? молодец!
дуже гарно









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!