Білаш Олександр
Чарівниця
|
|
Опис:
Композитор О. Білаш, вірші М. Бакая
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Зацвіла на полонині шовкова косиця.
Там хустину вишивала юна чарівниця.
Там хустину вишивала юна чарівниця.
Приспів:
Довгі коси - два потічки,
Наче мак, червоне личко,
Очі - зоряні краплини милої дівчини,
Очі зоряні краплини милої дівчини.
I лягали на хустину квіти й перевали.
Тільки глянув на дівчину і зачарували,
Тільки глянув на дівчину і зачарували.
Приспів:
Довгі коси - два потічки,
Наче мак, червоне личко,
Очі - зоряні краплини милої дівчини,
Очі зоряні краплини милої дівчини.
Cяде вечір на долину, сонце за горою.
Ходжу, броджу крутим плаєм, не дають спокою,
Ходжу, броджу крутим плаєм, не дають спокою.
Приспів:
Довгі коси - два потічки,
Наче мак, червоне личко,
Очі - зоряні краплини милої дівчини,
Очі зоряні краплини милої дівчини.
Довгі коси - два потічки,
Наче мак, червоне личко,
Очі - зоряні краплини милої дівчини,
Очі зоряні краплини милої дівчини.
в мене є ноти. кому потрібно вишлю. звертайтеся.
Оександр?
то що важко додуматися? гарним набором володієте?
Вишлість будб-ласка ноти Olsynik82@mail.ru
Вишлість будь-ласка cu4ma.igor@yandex.ru
Дякую за красивий мінус
Вишліть будь-ласка ноти vladislav.dembovsky@gmail.com
Вишліть будь-ласка ноти dikprapor@ukr.net
Вишліть будь-ласка ноти ROMAN-1967@ukr.net
Вишліть будь-ласка ноти -chuhleb57@mail.ru
Вишліть будьласка ноти-партитури для оркестру taja06081974@mail.ru.Дуже буду вдячна!!!
Вишліть будь-ласка ноти Takraw@mail.ru
Будь ласка, вишліть ноти - tanyushka0306@yandex.ua Дякую. А плюса не маєте?
Вишліть будь-ласка ноти skidan-@mail.ru Дякую :-)))
Будь ласка, вишліть ноти ruta2@rambler.ru
Дякую...
Чудова мінусовка і НЕКЛАВІШНА.Великі спасибі
Будь ласка, вишліть ноти!!! andriuxxx1997@mail.ru ДЯКУЮЮЮ!!!!!
І я прошу ноти.Заздалегідь - дякую.
romanka-i@mail.ru
Вишліть будь ласка ноти irin.taran2011@yandex.ru.Дякую.
вишліть будь-ласка ноти lida.zila@mail.ru
Будь ласка, пришліть ноти! artist1988@mail.ru Дякую!
вишліть будь-ласка ноти natali-poltava@yandex.ru
І мені ,будь-ласка ноти на zhovtova210@mail.ru
Будь ласка і мені ноти.Дуже дякую!!!!!!!!!!!!
BUD'-LASKAAA, VYSHLIT NOTY!!!! BUDU DUUUZHE VDYACHNA!!!
Avtoru VELYKE SPASYBI za cvhudovyj minus!!!
mij mail: beata.kulikowska4@gmail.com
DAKUJU I CHEKAYU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вишлість будь-ласка ноти. Буду вдячний. markopro@mail.ru
Марко Прокопович
Будь ласка, вишліть ноти на daria_soldatova@i.ua
Дуже дякую!
Вишліть будьласка ноти-партитури для оркестру.Дуже буду вдячний!!!
ivan.shevchuk.1973@gmail.com
Вишліть будьласка ноти-партитури для оркестру.Дуже буду вдячний!!! bmw-moryak@ukr.net
Вишліть будьласка ноти-партитури для ансамблю
bayanguitar15@ukr.net
tanyana вишліть будь ласка ноти-партитури для ансамблю chyuriy@ukr.net щиро Вам вдячний...
Будь ласка, киньте посилання на плюс. Дякую.
tanyana вишліть будь ласка ноти-партитури для ансамблю spworobey@ukr.net - щиро Вам вдячний.
tanyana, велике прохання вишліть ноти на iramazyr64@gmail.com









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !