Білозір Оксана
Горобина ніч (remix)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Горобина нiч
Моє бажання зупини,
Один-єдиний крок і - осінь.
Я не скажу тобі - "прийди",
Дощ розпускає довгі коси.
То буде завтра як завжди,
А за плечима пересуди.
Моєї тут нема вини,
За нас все вирішили люди.
Приспiв:
Не в тому річ, не в тому річ,
Що горобина плаче ніч,
А в тому річ, а в тому річ,
Що ми з тобою - різні.
Що це кохання - боротьба,
розчарування і журба...,
Як осінь пізня.
Ти забереш моє - "прощай",
Сумління знову стане чистим.
Від мене тихо відвикай.
На горобині вже намисто.
На темнім вечорі розлук,
З тобою вже сміється інша.
Ти доторкнувся інших рук,
Я не прийду до тебе більше.
Приспiв:
Не в тому річ, не в тому річ,
Що горобина плаче ніч,
А в тому річ, а в тому річ,
Що ми з тобою - різні.
Що це кохання - боротьба,
розчарування і журба...,
Як осінь пізня.
На горобині водночас
Тривожне листя облетіло.
Я знову чую білий вальс,
Для тебе серце я відкрила.
Приспiв:
Не в тому річ, не в тому річ,
Що горобина плаче ніч,
А в тому річ, а в тому річ,
Що ми з тобою - різні.
Що це кохання - боротьба,
розчарування і журба...,
Як осінь пізня.
Що це кохання - боротьба,
розчарування і журба...
Як осінь пізня.
Коментарі:
Слова: Леонід Золотоноша Музика: Олександр Макаревич
Моє бажання зупини,
Один-єдиний крок і - осінь.
Я не скажу тобі - "прийди",
Дощ розпускає довгі коси.
То буде завтра як завжди,
А за плечима пересуди.
Моєї тут нема вини,
За нас все вирішили люди.
Не в тому річ, не в тому річ,
Що горобина плаче ніч,
А в тому річ, а в тому річ,
Що ми з тобою - різні.
Що це кохання - боротьба,
Розчарування і журба...,
Як осінь пізня.
Ти забереш моє - "прощай",
Сумління знову стане чистим.
Від мене тихо відвикай.
На горобині вже намисто.
На темнім вечорі розлук,
З тобою вже сміється інша.
Ти доторкнувся інших рук,
Я не прийду до тебе більше.
Не в тому річ, не в тому річ,
Що горобина плаче ніч,
А в тому річ, а в тому річ,
Що ми з тобою - різні.
Що це кохання - боротьба,
Розчарування і журба...
Як осінь пізня.
На горобині водночас
Тривожне листя облетіло.
Я знову чую білий вальс,
Для тебе серце я відкрила.
Не в тому річ, не в тому річ,
Що горобина плаче ніч,
А в тому річ, а в тому річ,
Що ми з тобою - різні.
Що це кохання - боротьба,
Розчарування і журба...
Як осінь пізня.
Що це кохання - боротьба,
Розчарування і журба...
Як осінь пізня.
ви напевно попутали відео на оригінал http://www.youtube.com/watch?v=9osbpEHvQVE
Одноманітність оранжування нічрго не говорить зовсім про пісню Былозір - це моя думка.Дякую за дискотечний варіант ,але ніхто не вгадаэ навіть,що це пісня Горобина ніч,якщо буде без слів,які з ТРУДОМ я не можу вкласти в ВАШ ШЕДЕВР...Дякую.
...а можливо я просто помиляюсь...
Підтримую попередню думку. Тут без бокала не буде вокала....
Хоча аранжування інтересне, модне.
Навіщо з укр.пісень робити клубняк.
краще не давати такі ссилки - Плюс http://mmk-forum.com/showthread.php?p=185984#post185984 де знову росіяни показують свій рівень культури (((((((
Точно "без бокала не розберешся" .... Оригінал значно кращий!









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!