Білоконь Олена
Люби мене одну
|
|
Опис:
муз.Білоконь Олени. сл.Зої Журавки
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Про життя.
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- З просторів ін.
Коментарі:
Не ідеальна я, коханий, точно знаю,
Бо я нестримна, невгамовна, запальна,
Тебе єдиного всім серцем я кохаю,
Твоя любов така спокусливо хмільна.
Коханий мій, люби мене, люби одну,
Таку, як є, хоч може зовсім не святу,
Люби єдину, найдорожчу, не просту,
Коханий мій, люби мене, люби одну.
Тебе я в серденьку своєму залишу,
Тебе любов'ю огорну, заколишу,
Тебе ніколи і нікому не віддам,
Бо ти мій всесвіт, ти життя моє, мій храм.
З тобою я така, як є, проста й відкрита,
Я як ігристе, дороге й п'янке вино,
Я промінь теплого і сонячного літа,
Я твій неспокій, твого щастя джерело.
Коханий мій, люби мене, люби одну,
Таку, як є, хоч може зовсім не святу,
Люби єдину, найдорожчу, не просту,
Коханий мій, люби мене, люби одну.
Тебе я в серденьку своєму залишу,
Тебе любов'ю огорну, заколишу,
Тебе ніколи і нікому не віддам,
Бо ти мій всесвіт, ти життя моє, мій храм.









Останні коментарі
olegantonenko: Щиро дякую!
lyonya55: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Павло Салганюк: Дякую!
igor_m2008: https://www.google.com/search?q=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&rlz=1C1_____ruUA1010UA1010&oq=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&aqs=chrome..69i64.19j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:ab62a9cc,vid:tZvI-EF00NU,st:0
igor_m2008: "Петлюра"-"Ковыляй по-тихонечку"
igor_m2008: Дякую!!!!Шікарно!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
олена євтушенко: Клас! Дякую Гаврилович!
Олександр MaestroS : ще шось про рюський шансон нагадує
Олександр MaestroS : Чи це кацапи вкрали в нас пісню чи це переспів украінською? мелодія знайома але там було шось не про черешеньку
karpenko7447: Дякую за пісню. А можна без бек.
Вася: Дякую
igorbollan: Дякую
igorbollan: Дякую!
ava0520ava: МАЙСТРЕ! ЩОСЬ НЕ ТЕ((
ava0520ava: ДЯКУЮ!!! БіМба111
Dozuk1966: Файно !!!
Іван Поліщук: Класссссс
RimskiyIvan: Браття ЛАБУХИ напишіть краще ,і буде вам многая літа!!!
V07a01lera: Дякую !
shadow08: Дуже арно.Люблю цю пісню
shadow08: Будь ласка.Дайте хтось знати,чи є щось цікавоо тут.
Peet Калуцький: Oleg1Hu,аналогічна ситуація,що і з Dima13131.В бан на тиждень.
Peet Калуцький: Dima13131,це згенеровано за допомогою ШІ.А ви посидете тиждень в бані,повчитесь культурі спілкування.На сайті мова спілкування солов'їна,а не...
Oleg1Hu: Що це за срач?
dima13131: хто ці фігню писав ?
olenakot22: можна плюсик) вдячна) maksimchuchka86@gmail.com