Василь Михайлович
За друзів
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
- Належить до жанрів:
- Задавка.
Плюсовий запис
Коментарі:
1------------------------------------------------
В житті всього ми бачили багато,
І радість зустрічі і біль розлук.
Як стрінемося з вами, заспіваєм,
Під ніжні звуки скрипки й серця стук.
Нехай нас всіх обійдуть негаразди,
Здорові будуть рідні і батьки.
А вірні друзі завжди будуть поруч,
Їм не підвластні відстані й роки.
ПРИСПІВ:
За друзів, за батьків і за знайомих,
За тих, хто у житті залишив слід,
За всіх живих, щасливих і здорових,
І тих, що завжди в пам’яті навік.
За тих, кого кохаєм до безтями,
І за дитячий, найщиріший сміх,
Хто посланий для нас був Небесами,
Ми ГОСПОДУ подякуєм за всіх.
2--------------------------------------------
Нехай у вашім домі мир панує,
І найщиріші в світі почуття,
ГОСПОДЬ міцне здоров’я подарує,
Безхмарним буде настрій і життя.
Одне нам з вами треба пам’ятати,
Що шанс прожити раз в людини є,
А друзів не купити й не продати,
І берегти все рідне і своє.
ПРИСПІВ:
ПРОГРАШ
(в модуляції)
ПРИСПІВ:
ПРОГРАШ
1------------------------------------------------
В житті всього ми бачили багато,
І радість зустрічі і біль розлук.
Як стрінемося з вами, заспіваєм,
Під ніжні звуки скрипки й серця стук.
Нехай нас всіх обійдуть негаразди,
Здорові будуть рідні і батьки.
А вірні друзі завжди будуть поруч,
Їм не підвластні відстані й роки.
ПРИСПІВ:
За друзів, за батьків і за знайомих,
За тих, хто у житті залишив слід,
За всіх живих, щасливих і здорових,
І тих, що завжди в пам’яті навік.
За тих, кого кохаєм до безтями,
І за дитячий, найщиріший сміх,
Хто посланий для нас був Небесами,
Ми ГОСПОДУ подякуєм за всіх.
2--------------------------------------------
Нехай у вашім домі мир панує,
І найщиріші в світі почуття,
ГОСПОДЬ міцне здоров’я подарує,
Безхмарним буде настрій і життя.
Одне нам з вами треба пам’ятати,
Що шанс прожити раз в людини є,
А друзів не купити й не продати,
І берегти все рідне і своє.
ПРИСПІВ:
ПРОГРАШ
(в модуляції)
ПРИСПІВ:
ПРОГРАШ









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!