Вася Club
Чорна гора
|
|
Опис:
довша
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
1. Чорне море , Чорне море гей .
Гарне море , Гарне море ,гей гей
Чорне море, гарне море, а всеєдно Чорна гора .
Неня моя Чорна гора гей, гей ,гей
2. Ніхто не зна ні хто не зна гей гей ,
де сховався місяць незна гей гей
Гей стріляй моя рушниця , щоб почула моя киця .
Неня моя чорна гора гей гей Гей
Гей стріляй моя рушниця , щоб почула молодиця .
Неня моя чорна гора гей гей Гей .
3. Чекай куме , чекай куме гей гей
курнем куме курнім куме гей гей
Чіто гріто маргаріто ми із кумом два бандіта
знає неня чорна гора гей гей гей .
4. Чуєш, Іване не мій сине гей гей .
З полонини пісня лине гей .гей
Я ніколи і нікому не віддам рідного дому
знає неня чорна гора гей гей гей
Я нікому і ніколи не віддам ці гори доли
знає неня чорна гора
---------- 5. ( повт 3. куплет )
--------------- 6. ( повт 4 куплет )
Коментарі:
подовжена для довшої забави
Файно, курча!!!
Бідний Вася Яняк!!!Що вже не роблять з його роботою....
людям завжди мало , щоб погасати адже оригінал 3 хв., а так зробили коло і потихенько набираєм обертів .Після 5 куплету , де пауза ,вигукнути :" - І В ДРУГИЙ БІК ,ЩОБ НЕ КРУТИЛАСЬ ГОЛОВА ! " , і гоцаєм далі
МОЛОДЕЦЬ.І НЕ ТРЕБА КРИТИКИ
фест файнооооооооооооооооооооооооооооо.
Файно!!!
нехай самі напишуть, а ми оцінемо!!!!!
ДЯКУЮ !!!!!!!!!!!!!
Дякую!!!
Дуже файно!Дякую!!!
Дякую.
вяликий дзякуй
Дякую!!!
Тішуся такими шедеврами!Дякую!
Дякую!!!
Дякую!!!
Дякую !
Дякую!
Велике і щире ДЯкую!
Велике і щире ДЯкую!
Дяка!!!
ЧУДОВА КОМПОЗИЦІЯ !!!ДЯКУЮ !!!!
Гарна пісня і ритм чудовий!









Останні коментарі
Aleksandriks: клас!
Aleksandriks: супер!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": Плюсик це серйозно
VNikitin: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
viktor64: Дякую за хороші мінусівки!
vadim2021: Дякую гарний вальс. Зробіть будь ласка мінус Вечори в Карпатах
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
Peet Калуцький: boss1973,було прохання на з'ясовування відносин перейти в приват.Навіщо "розхитувати човен"?Від прохань почну переходити на інші,більш дієві дії.Останнє попередження!Згідно Правил Порталу пишемо відгуки відносно якості мінуса.На цьому крапка!Дякую!
boss1973: Саня Нестер,дякую за Ваші роботи !!! Не звертайте увагу на ,,критиків,, .Ви робите мінусовки,виставляєте на сайт,ще й сваряться на Вас.Кому не подобаються роботи-не качайте,пройдіть тихенько далі,лабайте ,,в живу,..
Андрій Метлицький: Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
ангеліна гудько: Класна пісня! Дякую!
Sasha K. : ДЯКУЮ!
alex_2011: Дякую!
Святослав Сметанський SUZIRYA-band KOZOVA: Звууки-треки розбалансовані
Strelbitskiy: Саня Нестер, якщо Ви трохи мухлюєте, - не робіть цього. За все інше - скидаю шляпу, бо сам цього робити не вмію. Задавки з нету виходять сильно кастрованими... За маніпуляціями мають дивитися адміни. А взагалі - хлопці, МИРУ, СПОКОЮ і ТЕРПІННЯ!
chertic: фото!
chertic: заберу за 1000грн.
yourchattygirl3: Дякую!!!
Strelbitskiy: ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : Саме цікаве що ні один з невдоволених не виставив своєї мінусовки щоб люди на сайті почули.Якщо комусь не подобається то як кажуть проходьте повз чи ви хочете щоб вам хтось на шару писав фанери це так не працює ДРУЗІ!!!
arden18273645: 1------------------------------------------------- Як сумно на душі сьогодні в мене, Я зрозумів - від долі не втекти, Пливе мені назустріч наречена, У ніжнім сяйві білої фати. Так весела і така грайлива, Немов принцеса, ніжна й молода, А поруч він іде такий щасливий, І віддано в оличчя загляда. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік. ПРОГРАШ 2-------------------------------------------------- Пробач, що говорив тобі колись я, На серце ляже марний вантаж, Я не сказав тобі: «Пробач, вернися!», Бо все, що маємо ми, не збережем. Напевне, будуть подруги радіти, І друзі щастя зичитимуть знов, А я, лиш подарую жовті квіти, Такі печальні, як моя любов. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Jordzh: Саня Нестер Дякую!
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !