Время И Стекло
Дим
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Поп
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
[Куплет 1, Позитив]:
Моя любов - чорна біль
І гірка, наче токсичний полин.
В серце моє поринь.
Подивись, мій реактор горить.
[Куплет 1, Надя Дорофеева]:
Моя любов - білий дим!
Ставлю я тіло у віброрежим.
Так закортіло мені бути з ним,
Але на танцполі лише тільки дим.
[Приспiв, Надя Дорофеева]:
Дим, дим заховай мене, дим -
Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним.
Дим, дим, дим, у чом моя вина?
Що лишилася одна танцювати одна.
Дим, дим, не люблю тебе, дим -
Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним!
Дим, дим, дим - чом у голові туман?
Кохання, як дим - солодкий дурман!
[Перехiд]:
Тільки дим! Тільки дим, дим!
Тільки дим, дим, дим!
Тільки дим! Тільки дим, дим!
Тільки дим, дим, дим!
[Куплет 2, Позитив]:
Я в солодкому твоєму полоні,
Але сльози солоні твої на долонях моїх.
Я не встиг, кров б’ється в скроні -
Я без тебе просто не звик.
Як це хочеш назви, але тільки не йди
Назавжди у цей дим, зачекай - тільки не з ним.
Проміж тим, може бути злим дим -
І холодним, і навіть сумним.
[Приспiв, Надя Дорофеева]:
Дим, дим заховай мене, дим -
Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним.
Дим, дим, дим, у чом моя вина?
Що лишилася одна танцювати одна.
Дим, дим, не люблю тебе, дим -
Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним!
Дим, дим, дим - чом у голові туман?
Кохання, як дим - солодкий дурман!
[Перехiд]:
Тільки дим! Тільки дим, дим!
Тільки дим, дим, дим!
Тільки дим! Тільки дим, дим!
Тільки дим, дим, дим!
Тільки дим! Тільки дим!
Тільки дим, дим, дим, дим!
Тільки дим! Тільки дим!
Тільки дим, дим, дим, дим!
Тільки дим! Тільки дим!
Тільки дим, дим, дим, дим!
Тільки дим! Тільки дим!
Тільки дим, дим, дим, дим!
Дим, дим!
[Приспiв, Надя Дорофеева]:
Дим, дим заховай мене, дим -
Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним.
Дим, дим, дим, у чом моя вина?
Що лишилася одна танцювати одна.
Дим, дим, не люблю тебе, дим -
Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним!
Дим, дим, дим - чом у голові туман?
Кохання, як дим - солодкий дурман!
[Перехiд]:
Тільки дим! Тільки дим!
Тільки дим, дим, дим, дим!
Тільки дим! Тільки дим!
Тільки дим, дим, дим, дим!
Тільки дим! Тільки дим!
Тільки дим, дим, дим, дим!
Тільки дим! Тільки дим!
Тільки дим, дим, дим, дим!
Коментарі:
Дякую!!!
задавка якась
Задавка!
чорнИЙ біль
В українській мові "БІЛЬ" - чоловічого роду (Біль - ВІН)
Говориться про чорну любов, а не про біль
Моя любов чорна, ....біль
і ....гірка наче токсичний полин - мається на увазі любов









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!