Віа Полум`Я
Оксана
|
|
Опис:
мій варіант тексту
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- весільна
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Ми не забудем з тобою ніколи
Цей чудовий і ніжний ранок.
Ти мені тихо прошЕпотіла
-Треба бігти, бо вже світанок...
---------ПР-В-----------
Ти підморгнула мені чорноЮ бровОю
Догори дригом усе ти перЕвернула.
І не жартуй більше ти у житті з любов`ю
Мила й кохана, Оксана.!
-----------4-такти-------------
І не жартуй більше ти у житті з любов`ю
Мила й кохана, Оксана.!
2---------
Бачу лице я твоє у вісні.
Сині очі, як ті волОшки.
Прошепотіла ти знов щось мені
Я промовив, - Побудь іще трошки...
--------ПР-В---------
3---------
Хай течуть повні ріки вина,
Бо для радості є причина!
Вчора снилась мені вона,
А сьогодні вже мОя дружина!
--------ПР-В-2р---------
(текст Руслан Перцюк м.Луцьк)
--------р.R.--------18.10.2016р.
Коментарі:
Можна співати Оксана, Галина, Тетяна, Світлана і т.д...Прослухати плюс наберіть (віа Пламя, Оксана).Шановні колеги, кому потрібно беріть і користуйтеся, кому не потрібно просто проігноруйте і все! Дякую за розуміння, бажаю всім здоров`я!
Аранжування, Олександр Окружко.
Дякую!чудово...
Дякую!Будь-ласка плюс послухати....
Я тебе покохав таку
Серцем грів і душею линув
Бачив в сні лиш тебе одну
У розмаї світів перлину
----приспів
Ти підійшла до мене
Як тебе звуть кохана?
Ти усміхнулась мовчки
І наче лід розтала
Тільки звенить безпорадно і безпристанно
Ім’я Оксанa, Оксанa.
-------------
Сняться очі твої – мені
Так горять, як зірки на небі
Хочу вірити, що не всні
Ми зустрінемось моя – леді
----приспів
--------------------
Всім я друзям наллю вина
А для цього і є причина
В дім мій зайде для них – вона
А для мене любов – єдина
----приспів
------------------------
Великє ДЯКУЮ !!!
Киньте плюс!
Гарно
ТРЕБА ЗРОБИТИ СКОРІШЕ АБО ПОМАЛІШЕ НА ВЕСІЛЛІ НЕПРОХОДИТЬ ГОСТІ ПРОСТО НЕБУДУТЬ ТАНЦЮВАТИ
Наберіть Вермінський-Оксана в мене в аудіозаписах в ВК є. Кому потрібно!Дякую за варіант









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!