Віа Тошонадо
Котику
|
|
Опис:
Прописав бек і підшаманив під оригінал трішки
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Коментарі:
Мінус Сергія Сушанського.Дякую йому гарно.Ось на набутку заказали то прийшлося на швидку руку зробити.З беком звучить краще.....
КОТИКУ
-----------------------------------------------------
Не було, не було в мене хлопця гарного.
І за що, і за що доленька така?
Мабуть так, мабуть так десь я не така!
------------------------------------------------------
-ПРИСПІВ-
Котику, ходи до мишечки,
Пограєм в кішечки. Ходи сюди!
Покувиркаємось, ми покупаємось
І поцілуємось, відірвемось ми!
-----------------------------------------------------
Чого ти, чого ти мене так боїшся ?
Я не та, я не та, кусаю тільки раз.
Не змія, не змія, не отруйна я.
-----------------------------------------------------
-ПРИСПІВ-
-----------------------------------------------------
-SOLO-
-----------------------------------------------------
Кажуть я, кажуть я, кажуть ніби стерва.
Ти не вір, ти не вір глупостям таким!
Як завжди, як завжди - злі ті язики.
-----------------------------------------------------
-ПРИСПІВ 2 РАЗИ-
-----------------------------------------------------
Ми є хорошими, ми є красиві.
Наша краса немає межі.
А шось не так, судіть Ви самі!
-----------------------------------------------------
-ПРИСПІВ 2 РАЗИ-
дякую!
Прошу.Радий буду якщо Вам пригодиться в роботі А ще ця подяка і Сашкові Сушанському, адже мінус цого,я лише його підмалював.
пане Валентин я дуже радий, що комусь моя робота стала в пригоді.
P/S Не Сашко, а Сергій Сушанський:)))
Сергію!!!!!!! Радий заочному знайомству з Вами і дико вибачаюся що накаламутив з і менем і фамілією на а/п Писав на набутку на скору руку, тому такий косяк і вийшов. Ще раз прошу вибачення.А мінус дійсно уперовий прописаний професійно.С ним мені було легко працювати. От якби щей Собачку зробили з цього гурту від мене, тай я думаю від усіх форумчан, була би велика дяка.
Пане Валентин все добре я неображаюся. Написати я можу але останнім часом через брак часу та жахливі коменти всяких неуків пропадає бажання щось писати. Вам удачі творчого надхнення і парнасу...
Сергію!!!!!!! Гарно дякую за побажання.Вам також взаємно...і не дивитися на такі безграмотні коменти.такі коменти пише той, хто самий нічого не може створити, а деколи і поняття немає,як.Потрібно бути вищим за них,як кажуть:..Собака гавкає- а потяг собі їде далі..."









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!