Віктор Павлік Та Ольга Цибульська
Тільки та
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Хто посеред ночі
Запалить в небі всі зорі
Хто на своїм плечі
Носить крила прозорі
Хто переможе сум
І хто відмінить розлуку
Хто подолає ту
В моїй квартирі розруху
І хто забере навік
Моє серце і руку
Но звізтно що тільки та
Кого люблю
Тільки тільки тільки та
Тільки тільки тільки та
Тільки тільки тільки та
Кого люблю
Тільки тільки тільки та
Тільки тільки тільки та
Тільки тільки тільки та
Кого люблю
Хто принесе мені
Накрайщі квіті на світі
Хто заплете мені
В волосся стрічки блакитні
Хто буде як стіна
Така могутня і сильна
Хто скаже всім що я
Незабутньо красива
І хто дуже схожий на
Мого майбутнього сина
Ну звістно що тільки той
Що тільки той кого люблю
Тільки тільки тільки той
Тільки тільки тільки той
Тільки тільки тільки той
Кого люблю
Тільки тільки тільки той
Тільки тільки тільки той
Тільки тільки тільки той
Кого люблю
Тільки тільки тільки та
Тільки тільки тільки та
Тільки тільки тільки та
Кого люблю
Тільки тільки тільки той
Тільки тільки тільки той
Тільки тільки тільки той
Кого люблю
Коментарі:
Дякую!
ДЯКУЮ!
Віталій, ви перевірили б текст перед заливкою. Там є помилки.
А за пісню, дякую!!!
Муж. Вст.
Хто посеред ночі Запалить в не-бі всі зо-рі
Хто на своїм плечі Носить кри-ла прозо-рі
Хто подолає ту В моїй кварти-рі розру-ху
І хто забере навік Моє се-рце і ру-ку
Но звізтно що тільки та Що тільки та Кого люблю!---
Пр-в:
/Тіки тіки тіки тіки тіки та
Тіки тіки тіки тіки тіки та
Тіки тіки тіки тіки тіки та
Кого люблю/-2р.
Хто принесе тобі Накрайщі кві-ти на сві-ті
Хто заплете тобі В волосся стрі-чки блаки-тні
Хто буде як стіна Така могу-тня і си-льна
Хто скаже всім що ти Незабу-тньо краси-ва
І хто любить серцем так Долю майбу-тнього си-на
Ну звістно що тільки я Що тільки та Кого люблю!---
Пр-в://-2р.
Мод. п-гр.
Пр-в//-4р.
супер
ДЯКУЮ!
Друзі, кому потрібно, маю оригінальну мінусівку даної композиції))) та й любої іншої цього виконавця відповідно. Всі питання в ПП









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!