Вічність
Мама
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Ніби вчора, рідна мамо,
Ти мене будила рано,
А світанок дивограєм розквіта,
Пастухи череду гнали,
На сопілках вигравали,
Горлицею торкотіли ви мені.
Пр-в:
Мамочко мамусю чуєш ти мене
Нехай Божа ласка, тебе обгорне
Ти мене навчала тільки на добро
Ти мені давала затишок тепло
Ти мене навчила Бога теж любить
І любов для інших щоб дарить
Ніби вчора, рідна мамо,
Ти мене будила рано,
А світанок дивограєм розквіта,
Верби коси розпустили,
До водиці нахилились,
Вітер в краї вашу пісню засівав
Пр-в:
Мамочко мамусю чуєш ти мене
Нехай Божа ласка, тебе обгорне
Ти мене навчала тільки на добро
Ти мені давала затишок тепло
Ти мене навчила Бога теж любить
І любов для інших щоб дарить
Програш.
Ніби вчора, рідна мамо,
Ти мене будила рано,
А світанок дивограєм розквіта,
Літа з сумом відлітають,
Ваші внуки виростають,
Віддаю Вам вашу ласку і тепло
Пр-в:
Мамочко мамусю чуєш ти мене
Нехай Божа ласка, тебе обгорне
Ти мене навчала тільки на добро
Ти мені давала затишок тепло
Ти мене навчила Бога теж любить
І любов для інших щоб дарить
Плюсовий запис
Коментарі:
Прохання не завантажувати на інші сайти ( на стадії перевірки) !!!!!!!!
Ніби вчора, рідна мамо,
Ви мене будили рано,
Промінь сонця зустрічали солов’ї,
Пастухи череду гнали,
На сопілках вигравали,
Горлицею торкотіли ви мені.
Приспів:
Вже дарує сонечко новий нам день,
Джерельце неспіваних іще пісень,
Щедроти черпни у ньому, доброти,
А у ранків золотистих чистоти,
Диво-сили набирайся у землі,
Пам’ятай щодень слова мої.
Ніби вчора, рідна мамо,
Ви мене будили рано,
А світанок дивограєм розквітав,
Верби коси розпустили,
До водиці нахилились,
Вітер в краї вашу пісню засівав.
Приспів
Ніби вчора, рідна мамо,
Ви мене будили рано,
Скільки митей світанкових відійшло,
Літа з сумом відлітають,
Ваші внуки підростають,
Віддаю їм вашу ласку і тепло.
Приспів
Слова-Петро Запотічний
Музика-Ігор Білозір
Пр-в:
Мамочко мамусю чуєш ти мене
Нехай Божа ласка, тебе обгорне
Ти мене навчала тільки на добро
Ти мені давала затишок тепло
Ти мене навчила Бога теж любить
І любов для інших щоб дарить
НЕ РОЗУМІЮ, ДЛЯ ЧОГО ПЕРЕРОБЛЯТИ АВТОРСЬКІ СЛОВА?
ПІСНЯ ДАВНО ВІДОМА І В НАРОДІ ЗНАНА...
кому треба ці пародії
Супер!!! Дякую!!! По-перше це не пародія, кому не треба, не хай не слухають, і не качають!!!
І назва пісні не МАМА, а МАМАЧКО МАТУСЮ
Дякую!!!
НАЗВА ПІСНІ "НІБИ ВЧОРА РІДНА МАМО"
АБО "НІБИ ВЧОРА"
В НЕТІ ВСЕ ПИШЕ.... ЧИТАЙТЕ І ПЕРЕКРУЧУЙТЕ ВІДОМУ ПІСНЮ ПРЕКРАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА ІГОРА БІЛОЗІРА
ЧИТАЙТЕ І НЕ ПЕРЕКРУЧУЙТЕ ВІДОМУ ПІСНЮ ПРЕКРАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА ІГОРА БІЛОЗІРА
Кому потрібний студійний плюс(бо даний плюс записаний з виступу), писати у приват.
Пане Wyacheslav як що є така можливість будь ласка закиньте фонограмму без беків, нехай співають користувачі по тексту орігіналу і в кожного буде свій вибір.Дякую.
З перекрученими словами - повний ідіотизм!
Файна пісня дякую.
Можливо хтось зробить мінус у фоматі - midi, був би дуже вдячний!!!
дякую, пісня чудова
мінус не оригінальний
Перероблена краще в 100 раз.
Дякую.









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!