В'Ячеслав Топільницький
Перше вересня завжди приходить вчасно
|
|
Опис:
Шановні добродії, спішу поділитися з вами новою піснею. Ми її будемо виконувати на святі Першого Дзвоника.
Плюса поки що немає. В мінусі прописана ведуча мелодія. Пізніше на ютубі будуть дві караоке-версії, з ведучою мелодією та без неї. Не хотілося нову пісню робити з старими фотографіями. Можливо навіть в інших тональностях зроблю, поки не загубився проект))).
В цьому році вже ніхто не встигне... А на майбутнє можливо комусь згодиться.
Співайте на здоров'я.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Текст пісні:
Перше вересня завжди приходить вчасно
І
Сьогодні осінь нам подарувала цей радісний день,
Перший свій день.
Вона до школи погукала безліч цікавих гостей,
Батьків і дітей.
Вона уже підготувала квіти духмяні, п’янкі
В дарунок для нас.
І вже усміхнені, веселі діти
Поспішають у клас.
Пр.
А перше вересня завжди приходить вчасно.
Ми перше вересня усі зустрінем класно.
Ми привітаєм один одного з початком навчання,
Зібралась тут уся шкільна рідня.
Ми привітаєм один одного з початком навчання.
З першим вересня!
ІІ
Нові підручники в нових портфелях чекають давно
Свій перший урок.
І першокласниця, як юна фея, тримає в руках
Співучий дзвінок.
Його мелодією чарівнОю милуються всі:
Дорослі й малі.
Він розливається дзвінкою луною
По рідній землі.
Коментарі:
Посилання на текст на stihi.ru
http://www.stihi.ru/2015/08/30/2620
Дякую! Пісня - клас!!!
Вдячний!!!
Потрібен плюсик, де знайти...
Дякую
Дякую!!!!! Клас!
В'Ячеслав Топільницький - Ви супер
на сайті знайшов декілька ваших мінусовок
Сьогодні на репетиції 11 класники єдиноголосно були за вихід на свято з цьою мелодією
Ми Всі вас любимо!!! Дякуємо.
Дякую за теплі слова.
Як обіцяв - караоке-версія. Дещо переробив. прибрав зайві такти перед приспівами.
https://www.youtube.com/watch?v=APp7sl7R-eI&index=1&list=PLZ-i4rDX1u-xWiEDJjsNVNap8on5u0MOF
Караоке-версія без ведучої мелодії http://videopay.net/video/p/gxDIgFDrEeWHrJNAGpT1tw
Караоке-версія з ведучою мелодією
http://videopay.net/video/SLkQYFDsEeWHrJNAGpT1tw
скинте плюс будьласка
Будь ласка, поділіться плюсом. Дуже класна пісня.Щось новеньке знайшла і зраділа.
Плюса, на жаль, немає.
дякую за минус !!!
скиньте плюс буд-ласка на почту:Natasha27011971@rambler.ru
ДЯкую вам!!!!
Спробував записати плюс. Намуркав мелодію, щоб було зрозуміло як співати). Вокаліст з мене ще той.
Плюс можна послухати і скачати в моїх записах.
Або так...
http://minus.lviv.ua/static/uploads/audio/Luxxxeon/8786044757413367480_pershe-veresnya-pryhodyt-vchasno-plyus.mp3
Дякую вам зоровячка!!!
Плюс можна прослухати і скачати на сайті http://lalamus.cc/music/перше+вересня
Дякую
Пісня супер! Бажаю Вам творчого натхнення!!!
Я в захопленні від пісні! Дякуююю! Бажаю нових творчих звершень!
Дуже дякую!!! Класно!
Дякую!Супер мінусовки.
Велика подяка за гарну пісню,маестро!
якщо можна зкиньте юудь ласка на вайбер варіант без мелодії. 068 76 88 198. Дякую зарання.
ДЯКУЮ!









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!