Гаврилюк Олег
Слава Україні
|
|
Опис:
"WEST-STUDIO" Думаю має право бути на сайті, хоч половина тексту російською
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Сколько разного народу, украинскую п*ют воду
А мне выгонят и хмель, воды Моршынских земель
А скажіть хіба не диво, українське наше пиво
П*ється наче молоко, це вам хлопці не півко
Я люблю свою країну, і кажу кожній людині
Беремо що Бог дає, але виключно своє
Я люблю свою Отчизну, й не гонюсь за дешевизной
Отчизну любишь йо-майо, пей исключительно свое
====
А скажіть хіба що мало, знають в світі наше сало
Той хто сало їв хоч раз, дуже поважає нас
Не хочу других продуктов, овощей чужих и фруктов
Заграничное достало, своего вам что ли мало
Я люблю свою Отчизну, й не гонюсь за дешевизной
Отчизну любишь йо-майо, ешь исключительно свое
Я люблю свою країну, і кажу кожній людині
Беремо що Бог дає, але виключно своє
=====
Украинские девчонки, свое дело знают четко
Опяняют красотою, на других смотреть не стоит
Бо нема найкраще жінки, а ніж наші українки
Беремо що Бог дає, але виключно своє
Я люблю свою країну, і кажу кожній людині
Беремо що Бог дає, але любимо своє
Я люблю свою Отчизну, и не гонюсь за дешевизной
Отчизну любишь йо-майо, любіть , любите но свое
=================================
Слава нашій Україні, хай у кожного в родині
Буде те що Бог дає, але виключно своє ---2р.
Плюсовий запис
Коментарі:
Не погано. Дякую! Хоча можна все співати Українською.
Спробував перекласти:Скільки різного народу, п’ють вкраїнську нашу воду
Навіть виженуть і хміль, води Моршинських земель
А скажіть хіба не диво, українське наше пиво
П’ється наче молоко, це вам хлопці не «півко»
Я люблю свою країну, і кажу кожній людині
Беремо що Бог дає, але виключно своє
Я люблю свою Вітчизну, І скажу: «Це не аби що»!
Вітчизну любиш гей-я-гей! Пий лише виключно своє
====
А скажіть хіба що мало, знають в світі наше сало
Той хто сало їв хоч раз, дуже поважає нас
Не хочу інших я продуктів, овочів чужих і фруктів
Закордонне все дістало, та невже ж вам свого мало
Я люблю свою Вітчизну, І скажу: «Це не аби що»!
Вітчизну любиш гей-я-гей! Їж лише виключно своє
Я люблю свою країну, і кажу кожній людині
Беремо що Бог дає, але виключно своє
=====
Українські всі дівчата, як кохають, то завзято
Вони дуже-дуже гарні, інші всі того не варті
Бо нема найкраще жінки, а ніж наші українки
Беремо що Бог дає, але виключно своє
Я люблю свою країну, і кажу кожній людині
Беремо що Бог дає, але любимо своє
Я люблю свою Вітчизну, І скажу: «Це не аби що»!
Вітчизну любиш гей-я-гей! Люби лиш виключно своє
=================================
Слава нашій Україні, хай у кожного в родині
Буде те що Бог дає, але виключно своє ---2р.
Не погано, якщо будуть претензії, то представим тільки цей текст
Особисто від мене , дякую! Але для російського тексту існує сайт МІНУСОВОК НЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ми УКРАЇНЦІ !!!!!
Яворський супер!!!
Цієї пісні,через рік не стане,так ,як Сердючки,та інших,а Край, та Гуцулка Ксеня,Черемшина -- буде вічно !!!
СУПЕРОВА Пісенька! Дякую!!!!!!!!!!
edeljveys Re: Не сперечаюсь...
В другому рядку краще буде"Камні виженуть і хміль"...
Пісня кльова!Мінус-ужас!Так на мою думку не варто кидати!
А помоему весь прикол что она поется на двух языках Или что на украине уже рускому языку нет места Помоему это уже фобия
На мою думку, пісня немає ніякої цінності, чергова Сердючка, але це моя думка...
Шановні колеги і критики, я не намагаюсь поставити цю пісню над Червоною рутою чи Черемшиною, але під Сердючку народ бавиться не гірше ніж під вище вказані.
Re : Пане Володимир Юрчак, я не профі, просто ділюся своєю роботою.І думаю що не мені одному хотілось почути вашу роботу...І ще для націоналістів, дякуючи пану Яворському, ця пісня стала суто українською як і багато російських чи польських пісень на цьому українському сайті.Дякую за увагу.
А де мінусовка???
А де мінусовка???
Сам незнаю....
ДЯКУЮ!









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!